autor:

Nestřílejte poslíčky! Nová kolekce Don't shoot the messengers

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Nestřílejte poslíčky! Nová kolekce Don't shoot the messengers

dsds

predel

Nestřílejte poslíčky! Nová kolekce Don't shoot the messengers. Černá kůže a červené hedvábí dominují nejnovější kolekci DSTM podzim/zima 2011. Zkrátka femme fatale v každém směru!

Jen Gilpin a Kyle Callanan jsou původem z Kanady a Nového Zélandu. Sdílejí vášeň pro geometrii, kůži, krejčovinu a aranžování. Jejich cesty se zkřížily v Berlíně, kde společně založili značku Don't shoot the messengers, a i nadále zde působí. Pracují především s konstrukcemi a celkovou siluetou oděvu. Nové formy odívání a skvělá symbióza obou tvůrců přinášejí očekávané úspěchy.

Kolekce Don't shoot the messengers podzim/zima 2011, jejímiž hlavními materiály jsou kůže a hedvábí, v sobě mísí jasně červenou spolu s okázale černou. Propracované střihy kombinují přiléhavou linii oděvů i vzdušné ostře geometrické drapérie. Jestliže se chystáte na cestu do nepříliš vzdáleného Berlína, a tato móda vás zaujala, nezapomeňte navštívit showroom DSTM na Rückerstraße 10 v centru města.

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál