autor:

Móda pro superhrdiny, Michi podzim 2011

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Móda pro superhrdiny, Michi podzim 2011

Michi podzim 2011

predel-dekor

Toužili jste někdy vypadat jako superhrdina? Módní značka Michi se inspiruje právě tady, fantastickým kostýmem superhrdinky.

 

Michi podzim 2011 1

 

Provokativní, svůdné, elegantní spodní prádlo a sportovní oblečení určené k potřebám moderního aktivního životního stylu. Móda bohatá na detaily boří hranice mezi oblečením pro volný čas a street fashion stylem. Určená je právě pro ty, kteří chtějí vypadat dobře a stylově právě v okamžicích kdy tomu není tak jednoduché dosáhnout. Zakladatel značky designér Michelle Watson má za sebou bohatou zkušenost u oděvních značek Donna Karan, Kate Spade a nejnověji luxusní vysoce výkonné sportovní linie, RLX Ralph Lauren. Blízký vztah ke sportu je cítit z každého kousku tohoto amerického módního návrháře, dobře oblečení můžete být i při vašich oblíbených sportovních aktivitách. Kolekce Michi podzim 2011 o skok níže, komu se líbí?

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál