autor:

Karolína Juříková X Jan Grombiřík

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
1
Karolína Juříková X Jan Grombiřík

Karolína Juříková X Jan Grombiřík h

Spojení českých mladých talentů vždy dělá jen radost. Tentokrát mluvíme o bakalářské práci Karolíny Juříkové, studentky pražské VŠUP, kterou podle nejlepších představ nafotil nadějný fotograf Jan Grombiřík.

Karolínu Juříkovou dostala do podvědomí kolekce přetvořených původně wrestlerských bot z poloviny minulého století od tuzemské značky Baťa. Její Baťa Bullets navíc na fotografiích doplňuje zbytek kolekce, jenž koresponduje s botami díky sportovní technologii lepených švů. Estetikou je už sice jinde, ale právě to splňuje záměr mladé designérky - dodat kolekci sportovně romantický charakter.

Řadu Karolína Juříková prezentovala v rámci Designblok Premier Fashion Week 2012, konkrétně mezi čestvými nadějemi české módy, které získaly pomyslnou průkazku Talent Card. Pokud vám nestačí fotografie, příležitost vidět kolekci máte ještě jednu - momentálně je vystavena ve Window gallery České spořitelny v rámci výstavy nominovaných na ceny Czech Grand Design 2012.

Karolína Juříková - bakalářská práce
fotografie: ©Jan Grombiřík
modelky: Nike(SuperModa), Bara J(Bohemia models)

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist