autor:

Jeden z nejnadějnějších amerických módních talentů Laquan Smith

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Jeden z nejnadějnějších amerických módních talentů Laquan Smith

Jeden z nejnadějnějších amerických módních talentů Laquan Smith hl

sediva-cara

Všichni fashionistas by měli zpozornět, pokud uvidí třpytivé odlesky v newyorské části Queens, kde se narodil a momentálně tvoří jeden z nejnadějnějších amerických talentů Laquan Smith. Je živoucím důkazem, že i bez absolvování návrhářské školy se dá v oděvním průmyslu uspět. Nebyl přijat na prestižní newyorskou Parsons School of Design, jejíž vedení teď zcela jistě lituje, že se neobjevuje na listině absolventů. V jeho šatech totiž chodí Rihanna, Alicia Keys i Lady Gaga.

Laquan má za sebou již tři úspěšné kolekce – Retrospective, Watter Goddess a Hard Candy. Aktuální linie určena pro podzim/zimu 2011 nese název Eclipse. Zaměřuje se na charakteristické prvky Laquanovy práce, tedy vypracované konstrukce, lesklé materiály a především velké objemy. Pokud se chcete o jejich efektivitě přesvědčit na vlastní kůži, můžete si je prohlédnout v nedávno otevřeném showroomu v Soho.

sediva-cara

Laquan Smith - podzim/zima 2011 Eclipse

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál