autor:

Jarní kolekce Karolina Zmarlak 2012

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Jarní kolekce Karolina Zmarlak 2012

Karolina Zmarlak 2012 hl

sediva-cara

Karolina Zmarlak je pro Vás možná jméno ne zcela známé, její renomé na poli newyorské módní scény je ale více než dobré. Rodačka z Polska se přestěhovala do Spojených států, když jí bylo 10 let, zde vystudovala Fashion Institute of Technology na státní univerzitě v New Yorku a zkušenosti sbírala u Caroliny Herrera a Theory. Její aktuální jarní kolekce je ohlédnutí za minulostí a polskými kořeny, které se pomalu naučila brát jako svou devizu, a ne jako nedostatek. První kolekci představila Karolina na podzim roku 2009.

sediva-cara

Jarní kolekce Karolina Zmarlak 2012
(Karolina Zmarlak SP 2012 RTW)

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • 10 Crosby Derek Lam jaro 2012 hl

  10 Crosby Derek Lam jaro 2012

  10 Crosby je řada oblečení Derek Lam za přijatelnější ceny. Americký fashion designér Derek Lam vytvořil designově čisté, jednoduché a výstřední městské oblečení na jaro 2012 se spoustou barevných pruhů a světlých barev.

 • Angelo Van Mol jaro/léto 2012 hl

  Angelo Van Mol jaro/léto 2012

  Angelo Van Mol je vycházející hvězdou v oblasti pánské módy. Tento začínající návrhář, který teprve před rokem dostudoval Královskou akademii výtvarného umění v Antverpách, nedávno představil novou kolekci.

 • Don't shoot the messengers jaro-léto 2012 hl

  Don't shoot the messengers jaro-léto 2012

  V případě nové lehce provokativní kolekce Don´t Shoot The Messengers se opět potvrzuje, že klasika jako malé černé či černé kalhoty s bílým topem, můžou vypadat i absolutně neklasicky.

 • Fashion video: Victoria by Victoria Beckham jaro 2012 hl - middle

  Fashion video: Victoria by Victoria Beckham jaro 2012

  Victoria Beckham, manželka známého fotbalisty, popová zpěvačka, pro některé i módní ikona, ale v poslední době je především známá jako módní návrhářka. K příležitosti uvedení své nové linie Victoria by Victoria Beckham vypustila do světa krátký film.

 • Frankie Morello Resort 2012 hl

  Frankie Morello Resort 2012

  Italská móda opět útočí. Módní značka závislá na krásných lidech předvádějících nové modely nezklamala ani tentokrát. Přebarvený mix oblečení, které je inspirováno nejotřepanějšími trendy letošního léta.

 • Givenchy Couture jaro 2012 hl

  Givenchy Couture jaro 2012

  Riccardo Tisci. Givenchy. Haute couture. Tři výrazy, při kterých se milovníkům módy tají dech. Tisíce našívaných drahých kamenů a tisíce hodin práce těch nejlepších švadlen. Riccardo Tisci ví, jak navrhnout dechberoucí kolekci.

 • Helmut Lang resort 2012 hl

  Helmut Lang resort 2012

  Helmut Lang kolekce resort 2012 vybočuje z řady ostatních designérů tím, že nepřipomíná veselou prázdninovou kolekci plnou barev, ale spíše řadu, která je určena pro chladnější dny.

 • maje hl

  Lookbok Maje jaro/léto 2012

  Judith Milgrom, návrhářka značky Maje, tvrdí, že každý oděv má duši a může vyprávět příběh. Nová kolekce na jaro/léto 2012 vypráví příběh krátkých sukní, modré barvy, neutrálních tónů a divokých potisků.

 • Marc by Marc Jacobs Resort 2012 hl

  Marc by Marc Jacobs Resort 2012

  Kolekce plná roztomilých i roztodivných kombinací + brýle, které dodají look dívky s velmi dobrým vysvědčením. Sečteno, podtrženo Marc by Marc Jacobs Resort 2012.