autor:

Elsien Gringhuis odprezentovala novou kolekci na Amsterodamském fashion weeku

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Elsien Gringhuis odprezentovala novou kolekci na Amsterodamském fashion weeku

el2

Holandská designérka Elsien Gringhuis odprezentovala kolekci One of these days na Amsterodamském Fashion Weeku. V této kolekci umně propojila futuristický design s ohledem na životní prostředí a zvítězila s ní v soutěži The Green Fashion Competition.

GRINGHUIS

 

lomena cara horni

"Funkční a dobře promyšlený design mi dělá velkou radost. Všechny dobré věci jsou jednoduché, ale není nic obtížnějšího, než udělat dobrý a jednoduchý design."

lomena cara spodni

Inspiraci pro tvorbu této kolekce nacházela v přírodě severního Holandska, odkud Elsien pochází. Klíčové prvky této kolekce odrážejí linearitu a tlumené barvy krajiny. Název kolece One of these days je totožný s názvem songu od Pink Floyd . Materiály jsou přírodní a eco friendly - ekologický bambus, ručně barvené hedvábí, kůže a vlněná plsť. Linie střihů jsou čisté, ostré a jednoduché, založené na dokonalé konstrukci s ohledem na minimální odpad.

 

One of these days catwalk - Amsterodam Fashion Week

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál