autor:

Céline De Schepper - inovátorka doplňků a uctívačka řemesla

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Céline De Schepper - inovátorka doplňků a uctívačka řemesla


Celine h3

sediva-cara

Z Belgie nepochází jen Antverpská šestka, rodí se v ní řada dalších talentů. Za jednoho z nich můžeme prohlásit i Céline De Schepper, absolventku umělecké školy v Bruselu a stážistku u Viktora a Rolfa či Ann Demeulemeester. Kombinátorka přeměny siluety a lásky k detailu se pro Worn svěřila s pár slovy ke své tvorbě.

Nejnovější řada Capsule Collection vychází z absolventské kolekce. “Zaměřila jsem se na klasickou košili a to, jak může různým kombinováním proměnit ženskou siluetu. Chtěla jsem si hrát s přírodními texturami, jako jsou mramor či krystaly. Pro abstraktnější efekt jsem na potisky použila velmi přiblížené fotografie,” řekla pro Worn Céline.

 

portret 2


Belgická designérka se kromě změny siluety zaměřila i na malé detaily. Pečlivě vypracovala každý límeček všech košil a navíc ho obsadila do důležitější role ozdobami. “Vytvořila jsem speciální nasazovací šperky a brože. Mušle, acháty a minerální kameny jsem zkombinovala s kovovými prvky,” pokračuje v popisu Céline.

Šperky nejsou jedinými doplňky, které Capsule Collection obsahuje. Součástí je i jedinečná kabelka Moulding Bag, která má být něco mezi klasickou kabelkou a aktovkou.

 

high_fashion_low_countries_3

High Fashion Low Countries; foto: Javier Barcala

Kromě “Kapsle” se Céline De Schepper v poslední době věnovala i dalšímu projektu - High Fashion Low Countries. Skupina šesti mladých návrhářů z Belgie a Nizozemí dostala za úkol vyprodukovat modely shrnující umění výtvarna i krejčoviny s určitou výraznou technologickou inovací.

Céline De Schepper
fotografie: Leatitia Bica
Hair&Make-up: Florence Samain
modelka: Sarah Whale @ IMM Brussels

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál