autor:

Benoit Méléard - boty které milovnící módy musí milovat

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Benoit Méléard - boty které milovnící módy musí milovat

Jsou boty ve kterých se cítíte báječně a jsou boty které chytí za srdce a pozorovat je lze pouze s blaženým výrazem. Mezi ty jenž kolem kterých nelze projít bez povšimnutí zajisté patří nová kolekce francouzského designéra Benoîta Méléarda. Tento Francouzský návrhář má za sebou spolupráci s designéry jako Jeremy Scott a Alexander McQueen.

 

ram-horni

Manifest

rám dolní

 

Pro sezónu jaro léto 2011 vytvořil Benoît kolekci inspirovanou kultem padesátých let v Americe a prací návrháře obuvi Betha Levine, který tvořil v oné době. Dřevěné geometrické šílenosti nahrazující podpatek jakoby seskočily z galerie s uměleckými díly. Jemné detaily v podobě tenkých kožených proužků vyvažují masivní plochy a dodávají tak botám okázalou vzdušnost. Milovníci obuvi by měli zbystřit protože Kolekce s názvem "Manifest" je k dispozici od ledna 2011.

 

Benoîta Méléarda - Manifest

 

Galerie neobsahuje obrázky.

Tagy: boty

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál