autor:

Samantha Cole je nepochybným talentem módního světa

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
0
Samantha Cole je nepochybným talentem módního světa
Britská návrhářka Samantha Cole je nepochybným talentem módního světa. Její geometrické a architektonické pojetí šatů je přímo strhující. Vítězka pro nejlepší ženskou kolekci na loňském fashion weeku v New Yorku představuje svoji novou zářivě černou řadu na jaro „Warrior“ a bílou kolekci pro zimu 2010 „A New Dawn“.

Samantha Cole London podzim/zima 10-11 Showreel

Samantha Cole London

Samantha vystudovala londýnskou College of Fashion a svojí vášeň pro módu poté mohla uplatnit jako jedna z řadových návrhářek značky Burberry. Po úspěchu na newyorském fashion weeku pokračuje dále s rozvíjením své značky Samantha Cole London a získává si stále větší zájem médií, jako je módní časopis Vogue či světoznáme noviny The Daily Telegraph, i potencionálních nositelů. Nesnaží se zcela následovat všechny trendy, její zákaznice by podle ní měly nosit prostě něco, co podtrhne jejich přirozenou osobnost. Její prostorové modely jsou inspirovány zmiňovanou moderní architekturou, což se na nich zcela odráží. Jsou v podstatě jednoduché, z čistých linií, ale přesto velmi efektní až dramatické a na první pohled zaujme návrhářčino téměř přehnané přiznání ženské siluety. Samantha využívá kvalitních materiály bez vzorů jako je hedvábí, bavlna, len nebo kůže, které různým sešíváním tvaruje do třetí dimenze, čímž jsou její šaty ještě zvláštnější a zároveň zajímavější.

ema 001

Samantha Cole London - A New Dawn

Samantha Cole London - A New Dawn 001

Samantha Cole London - A New Dawn 002

Samantha Cole London - A New Dawn 003

Samantha Cole London - A New Dawn 004

Samantha Cole London - A New Dawn 005

Samantha Cole London - A New Dawn 006

Samantha Cole London - A New Dawn 007

Samantha Cole London - Warrior

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál