autor:

Mladý, sexy, talentovaný Asher Levine

kategorie:
Módní talent
publikováno:
počet komentářů:
1
Mladý, sexy, talentovaný Asher Levine
Asher Levine je horké zboží na newyorské módní scéně! Tento mladý módní návrhář navrhuje módu pro muže, kteří se nebojí neobvyklých střihů a kombinací materiálů. Současná kolekce vznikla jako vyůstění zkušeností nabraných v módní branži, do které Asher vstoupil už jako teenager. Po praxi v reklamních agenturách zaměřených na módní průmysl a v luxusní agentuře zaměřující se na vytvoření originálního osobního stylu bylo téměř nevyhnutelné, aby Asher neprezentoval své nápady ve vlastní pret-a-porter kolekci.

Asher Levine podzim/zima 2010

Asher Levine

Asher Levine 001

Jeho inspirací jsou mnohé formy energie, a jak sám říká, obzvláště ho zajímají pokusy, které probíhají v CERNu. V kolekci najdeme kombinace struktury a splynutí. Kožené bundy jsou střižené krátce pro vyšší a více přitažlivou siluetu. Pokud takový kousek spojíte s některým z Asherových nařasených triček či tunik, získáte ze dvou extrémů krásný celek.

Asher Levine 001

- Džíny jsou tvarované do napohled nestabilních forem, ale pokud chcete, jednoduchým připevněním přebývající látky z nich uděláte kalhoty téměř klasického střihu.

Asher Levine 001

- Boty jsou výsledkem spolupráce s designérem Francem Fernandezem, který je přímo posedlý geometrií a má za sebou spolupráci s Lady Gaga či Beyonce. Rozhodně originální, a to je Asherovi teprve 22 let!

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist