autor:

Vyhrajte lístky do STUDIA design SUPERMARKET

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Vyhrajte lístky do STUDIA design SUPERMARKET

 

STUDIO designSUPERMARKET, oficiální doprovodný program MBPFW 2013, otevírá již za pár dní a nabídne prodejní showroom české módy a šperku a další pestrý program. První ročník této akce se  odehraje v unikátním prostoru Štencova domu v Salvátorské ulici v Praze.

 

Návštěvníci budou mít možnost během čtyř dnů shlédnout a nakoupit si výhradně nezávislý design od 30 českých autorů. To však není vše. STUDIO nabídne také výstavu módních fotografií, workshopy, diskuzní fóra, studiové přehlídky či promítání výběru fashion filmů. Na programu jsou také chvíle odpočinku v tradiční kavárně, chill out zóně nebo knihkupectví, kde bude k zakoupení výběr titulů o módě včetně aktuálních čísel zahraničních módních časopisů.

 

STUDIO je nový unikátní projekt pod hlavičkou designSUPERMARKET, který se uskuteční od 18. – 22. 9. 2013.

 

Soutěžní otázka: Co je STUDIO designSUPERMARKET?

a) Módní edice festivalu designSUPERMARKET

b) akce zaměřená na představení mladých hudebních talentů

c) filmový festival

 

Správnou odpověď posílejte formou zprávy na Facebook WORN magazínu. Vyhrávají 10., 20. a 30. správná odpověď.

Soutěží se o 3 x 2 lístky a výherce obratem kontaktujeme.

 

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • 3.1. Phillip Lim Resort 2013 h

  3.1. Phillip Lim Resort 2013

  Phillip Lim, nedávno oceněný cenou CFDA, představil svůj nový Resort 2013. Hlavním rozdílem oproti předchozím kolekcím je potisk, celkový koncept zůstává stejný – mix sportovního s elegantním, volného s upnutým a střihově zajímavého s prostým.

 • Acne Resort 2013 h

  Acne Resort 2013

  Smaragdová, fialová, zelená s neutrální bílá jsou barvy pro kolekci Acne resort 2013. Tolik typický severský styl značky určený pro mladou dívku v rychle se měnícím prostředí je patrný i tentokrát. Posuďte sami.

 • Bottega Veneta Resort 2013 h

  Bottega Veneta Resort 2013

  Bottega Veneta je značka, která upoutá zejména milovnice elegance za každé situace. Nový Resort 2013 je ucelená kolekce držící se v zajetých kolejích značky. Není tedy žádným překvapením, ale rozhodně ani zklamáním.

 • Chloé Resort 2013 h

  Chloé Resort 2013

  Pokud jde o dokonalou propracovanost a čisté linie Chloé je určitě nejlepším příkladem. Kolekce Chloé Resort 2013 prestižní francouzské značky se nese v duchu silné ženy bez toho, aby ztratila svou ženskost.

 • Converse a limitovaná edice ve spolupráci s Maison Martin Margiela - middle

  Converse a limitovaná edice ve spolupráci s Maison Martin Margiela

  Converse je značka nesmrtelných plátěných tenisek, které již velmi dlouho patří k základům šatníku (nebo přesněji botníku) doslova milionů lidí po celém světě.

 • converse-je-ti-teplo-devce- hh

  Converse: "Je Ti teplo, děvče?"

  Pro ty, kdo se chtějí i v zimě nadnášet, sledovat za sebou útlé stopy na zasněžených chodnících a přitom se hřát v teple.

 • DEAR FRIENDS Clothing Summer 2013 Lookbook  - middle

  Dear Friends Clothing Summer 2013 Lookbook

  Léto sice končí, ale to neznamená, že si ho nemůžeme připomenout alespoň formou jednoho povedeného lookbooku. Značka DEAR FRIENDS byla založena v Žilině a existuje od roku 2009.

 • DesignSUPERMARKET láká na první jména h

  DesignSUPERMARKET láká na první jména

  Čtvrtý ročník prodejního festivalu DesignSUPERMARKET ohlásil první dvě významná zahraniční jména. Slibuje, že přijede Fulvio Ferarri a Ewa Golebiowska. K vidění toho ale bude samozřejmě mnohem více...

 • Dion Lee Resort 2013 h

  Dion Lee Resort 2013

  Už v předchozí kolekci bylo vidět, že Dion miluje práci s průhledností a v té letošní si s ní vyhrál zase. Opět v kolekci máme průhlednou dlouhou sukni a navíc velmi zajímavě rozčleněnou halenku, kde neprůhledná je jen část zakrývající hrudník a ramena.