autor:

Vršovické holky uvádějí kolekci H&M FAA 2012

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Vršovické holky uvádějí kolekci H&M FAA 2012

Vršovické holky uvádějí kolekci FAA 2012 hl

sediva-cara

H&M Fashion Against AIDS 2012

Po roce je tu opět kolekce Módou proti AIDS, která oproti loňské unisex řadě hýří barvami a vzory. Tématem letošní kampaně je propojení - jistě jste si všimli, že my preferujeme splynutí v polibku. Oděvy, které budou již od zítra dostupné v obchodech, spojují kultury použitím vzorů pod vlivem globálních domorodých motivů, čímž nás všechny dostávají blíže k sobě.

V této fashionstory pojí modelky dlouholeté přátelské pouto. Sáru znám docela dlouho, seznámily jsme se na natáčení klipu Coco kapely Charlie Straight. Je opravdu krásná, také jsem postupně zjistila, že toho dělá fakt hodně. Studuje jazzový zpěv na Konzervatoři (Ježkárna, podle Sáry to sedne), zpívá třeba s Floexem a samozřejmě má svůj hudební projekt nazvaný Never Sol. Docela jsem koukala, protože k tomu všemu stíhá být na tisíci místech milá a příjemná. Popravdě „není úplně vršovická“, ale třeba V Lese je jako doma. Stejně tak jako druhá slečna Káča, která na Ježkárně studuje skladbu a na střední chodila na výtvarnou školu, ráda tedy propojuje hudbu s vizuální stránkou. A taky má kapelu. Jmenuje se Sant Roche! Vlastně více než před rokem Ondřej Kobza, majitel a jakýsi ambasador vršovické kultury obě objevil na baru ve svém baru a od baru je přesadil ke klavíru a mikrofonu. A tak vznikla řada příjemných hudebních večerů Káča a Sára V Lese. No a někde tam mezi Sladkáčem a Lesem jsme holky potkali. Fotilo se v hospodě Na Louži, v Café v Lese, v ulicích a dalších pitoreskních místech pražského Montmartru.

VÍCE ZDE

sediva-cara

Vršovické holky uvádějí kolekci FAA 2012 1

Sára: body: H&M, punčocháče: modelky vlastní, boty: Fornarina

Kredity:
foto: Jan Faukner
foto asistent: Renata Kohlerová
styling: Jana Patočková
Make-up artist: Alžběta Fleglová
produkce: Pavel Čejka
speciální poděkování: Café V lese
text: Jana Patočková

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál