autor:

Už zítra začíná pražský Air Max Day! Rezervuj workshopy a sleduj info

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Už zítra začíná pražský Air Max Day! Rezervuj workshopy a sleduj info

uz-zitra-zacina-prazsky-air-max-day-rezervuj-workshopy-a-sleduj-info 1

 

Pokud jsi poslední dny či týdny neměl oči zavřené a uši zacpané, určitě jsi zachytil zprávy o letošním Air Max Day v Praze (více TADY). Jde o obrovskou oslavu kultovní technologie Nike Air Max, která se odehraje už zítra v prostorách Footshopu na rohu Bubenská 1 a celá tato megaparty potrvá až do neděle.

Veřejná část odstartuje zítra s Refewem a setem od NobodyListena, v pátek se koncept změní na Educational - čili diskuse o fake sneakers a vlivu tenisek na interiérový design s architekty Jan & Henry, afterparty odehraje DJ Maztah. Sobota se ponese ve znamení art exhibicí Andrease Golda, Antimultivitamina či Beaty Mitręgovej, neděle bude více pohybová, protože workshopy povedou parkouristi InMotion, breakeři Pentifull a twerk diva Martina Vytisková.

 

uz-zitra-zacina-prazsky-air-max-day-rezervuj-workshopy-a-sleduj-info 2

Na diskuse a workshopy si musíš rezervovat místa, která se rychle míjejí! Udělej to tedy na airmax.footshop.cz, sleduj oficiální event a Facebook anebo twitter Footshop.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál