autor:

Tři ilustrátoři a z bílých The Vans Era je rázem umění

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Tři ilustrátoři a z bílých The Vans Era je rázem umění

Značka Vans spolupracuje s designéry už 10 let a tento projekt vznikal po dobu několika měsíců. V minulosti se o vzhled legendárních tenisek zasloužila i taková jména jako Marc Jacobs nebo Kenzo. Osloveni byl tři talentovaní ilustrátoři: Sven Franzen, Meric Karabulut a Julia Guther a dostali šanci vytvořit tři exkluzivní páry bot. K dispozici byl klasický pár bílých The Vans Era a ty použili jako bílé plátno k tvorbě. Kreativně vyjádřili svou vlastní estetiku bez jakýchkoli požadavků či pravidel. Boty Vans jsou unikátní stejně jako vybraní ilustrátoři a jejich přístup k práci i samotná práce. 

Sven Franzen je holandský ilustrátor. Všechny jeho práce jsou živé, zábavné a nekonvenční. Svůj pár bot dokonce pojmenoval "Fuck Bitches, Get Money", což o designu hodně napovídá. Každá bota má svůj vlastní příběh a Sven na ně kreslil obrázky, které mají něco společného s penězi, majetkem, bohatstvím. Tedy prsteny, svazky dolarů, diamanty, jachty, holky atd. Inkoust je vodotěsný, lze je tedy nosit venku beze strachu, že diamanty a dolary se při dešti rozmazají.

Meric Karabulut je grafický designér a ilustrátor z Istanbulu, jehož hlavní práce spočívá v navrhování log. Na svém páru bot zvěčnil symboliku divokých zvířat, lebek a kostí. Gigantický had, který se ovíjí kolem boty trochu připomíná tetování. 

Julia Guther žije a pracuje v Berlíně a vyznává minimalistický přístup. Zaměřuje se na tvary, barvy, různé materiály a techniky. Boty namáčela v barvě a vytvořila tak jasný, veselý a pruhovaný vzhled. 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál