autor:

Trendy léto 2013 - Plavky inspirované vintage potisky

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
2
Trendy léto 2013 - Plavky inspirované vintage potisky

Pro toto léto jasně platí čím více potisku, tím větší královna pláže. Široká nabídka stylů a střihů podtrhne ty správná místa a pro dostatečný sex-appeal nemusíte chodit daleko. Trendy střihy pro léto 2013 jsou jak oblíbené bikiny (dvoudílné plavky), tak monokiny (jednodílné plavky) inspirované vintage potisky, které ovlivní i vývoj plavek pro další sezóny. Co z toho plyne? Plavky s potiskem budou zaručeně tím pravým i v roce 2014. Ať už se chystáte na Ibizu, písčité pláže v Karibiku, koupaliště v pražském Podolí, nebo jen opalovačku na zahradě je tato chvíle tím pravým okamžikem k nákupu plavek! Pro kreativní svádění a velmi cool koupání nemusíte chodit daleko.

Plavky We Are Handsome jaro/léto 2013 1

Na fotografiích jsou k vidění plavky We Are Handsome jaro/léto 2013, které jsou jednoznačný "Must have" od Miami Beach až po Saint Tropez. U nás prodává Bohemic.

 

Plavky We Are Handsome jaro/léto 2013
fotografie: © We Are Handsome

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist