autor:

Trend zimních kabátů letos téměř zakazuje černou a naopak vyzývá k odvaze a barvám

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Trend zimních kabátů letos téměř zakazuje černou a naopak vyzývá k odvaze a barvám

Před zimou se budete nejspíše ukrývat v kabátě a to z něj dělá zásadní podzimně-zimní kousek, který už možná dávno ve vaší skříni je, my bychom ale rádi upozornili na to, že kabát opravdu nemusí být jen černý/šedý/hnědý.

Co takhle v nějaké pastelové barvě? Světle modrý, růžový nebo rovnou žlutý? Zní vám to až příliš šíleně a představa, že investujete do tak výrazného kousku se vám příčí? V tom případě navrhujeme kompromis: jeden kvalitní kabát v tradičních, výše zmíněných barvách a druhý v nějaké veselé, bláznivé barvě, který seženete za docela příjemný peníz v každých zimních slevách po Novém roce (osobně vyzkoušeno).

Nízké teploty jsou pak ideální výmluvou pro koupi nového kabátu a zda si vyberete úzký střih nebo oversized, s páskem či bez nebo ho chcete nosit rozepnutý s huňatým svetrem, to je jen na vás. Možná vás ale inspiruje následující fotogalerie plná stylingových možností v tak trochu (alespoň Čechy) neoblíbeném ročním období jakým podzim a zima jsou.

 

yellow

yellow 2

brown 1

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál