autor:

Top 8 světových modelek s nejzajímavějším stylem - 2. díl

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Top 8 světových modelek s nejzajímavějším stylem - 2. díl

Street style modelek, které dennodenně přicházejí do styku s nejdražším a nejkrásnějším oblečením a tak se logicky i samy umí originálně a stylově oblékat, je vyhlášený.

Modelka je odvozeno od slova modelovat, tedy úspěšná je dnes ta, ze které lze během pár minut vytvořit (s trochou nadsázky řečeno) vše od ženy překypující sex-appealem až po kluka ze střední školy.

Ano, sluší jim téměř všechno, protože s tolika centimetry to není těžké, ale některé z nich inspirují návrháře, magazíny, dokonce i celé kolekce právě tím, jak se oblékají v civilu neboli "mimo službu". 

Do jedné sice milují černou, kožené bundy a úzké džíny, ale tím bychom vás neradi unavovali, takže jsme sestavili žebříček deseti krásných modelek pro jejichž civilní snímky by street style fotografové udělali i nemožné...

1. díl najdete ZDE

 

1. Poppy Delevingne

Poppy Delevingne je sedmadvacetiletá a čerstvě vdaná anglická modelka a herečka, starší sestra Cary Delevingne, kterou v roce 2008 nascoutovala Sarah Doukas z londýnské agentury Storm Model Management.

Byla tváří letní kampaně Louis Vuitton v roce 2012 poté, co si ji osobně na pařížském týdnu módy vybral a oslovil Marc Jacobs. Poppy nyní "žije" ve svém kufru mezi Los Angeles, New Yorkem, Londýnem a Sydney.

 

Instagram Poppy můžete sledovat TADY

 

VIDEO

 

2. Freja Beha Erichsen

Freja Beha Erichsen je šestadvacetiletá modelka, kterou objevila scoutka na ulici v rodném Dánsku. Její modelingový debut, v roce 2005, proběhl rovnou na pařížském a milánském týdnu módy, kde šla přehlídky Louis Vuitton, Prada a Miu Miu.

Také se objevila v mnoha kampaních slavných značek, např. Balenciaga, Gucci, Chloé, Karl Lagerfeld, Prada nebo Valentino a jelikož je jednou z nejvíce vytížených modelek, vypisovat zde na jakých obálkách magazínů už byla, by bylo zbytečné. Téměř na všech :) 

Freja je trochu androgynní typ, miluje grunge módu a nadevše černou barvu, žije v New Yorku, zastupuje ji modelingová agentura IMG a už tři módní návrháři po ní dokonce pojmenovali svůj produkt.

 

Frejinu Facebook Fan Page můžete sledovat TADY

 

VIDEO

 

3. Alexa Chung

Alexa Chung je třicetiletá britská modelka a moderátorka, která byla objevena scoutem agentury Storm Model Management v šestnácti letech v jednom ze stanů na hudebním festivalu v Readingu. Od té doby stihla kromě modelingu vkročit i do vod televizního moderování a napsat knihu.

 

Alexin Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

 

4. Arizona Muse

Arizona Muse je pětadvacetiletá americká modelka z Arizony, která modeling pokoušela už jako teenager, ale nepodařilo se jí prosadit až do doby, než se jí v roce 2009 narodil syn Nikko.

Samotná Anna Wintour zbožňuje její vzhled a vyjádřila se oní jako o "mixu Lindy Evangelisty a Natalie Vodianovové". Arizona se objevila na mnoha obálkách slavných magazínů a březnové číslo magazínu Dazed ´n Confused bylo dokonce celé věnováno právě jí.

 

Arizonin Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

 

5. Jacquelyn Jablonski

Jacquelyn Jablonski je třiadvacetiletá americká modelka z New Jersey s polskými, německými a irskými kořeny. V patnácti letech ji objevil scout modelingové agentury v kavárně, kde byla v té době na brigádě. S jedenatřiceti odchozenými přehlídkami byla Jacquelyn při newyorském týdnu módy podzim/zima 2010 nejvytíženější modelkou vůbec.

 

Jacquelynin Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

 

6. Sasha Luss

Sasha Luss je jedenadvacetiletá ruská modelka, v současné době tvář Dior Addict, kterou reperezentuje agentura Elite Model Management. Od svého debutu v roce 2012 již stihla více než 60 show a prý je před každou další ještě pořád nervózní a tak si vždy, než začne zákulisní šílenství zdřímne. Vsedě, napůl vleže, nezáleží na tom :)

 

Sashin Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

 

7. Coco Rocha

Coco Rocha je pětadvacetiletá kanadská modelka z Ontaria, kterou v roce 20O2 objevil scout na soutěži v irských tancích. Od roku 2004 se o ni stará agentura Supreme Management a Coco jste mohli zaregistrovat např. jako jednu z porotkyň v modelingové soutěži The Face, hostovala i v jednom z dílů America´s Next Top Model a také se mihla v dokumentu z prostředí magazínu Vogue - The September Issue.

 

Coco

Coco2

Coco 8

Coco 3

Coco 4

Coco 5

Coco 7

Její Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

 

8. Manon Leloup

Manon Leloup je dvacetiletá francouzská modelka z Lille, jejíž outfity miluje i guru street style fotografie Tommy Ton. Manon již stihla jít přehlídky takových jmen jako Alexander McQueen, Céline, Calvin Klein, Prada nebo Valentino.

 

Její Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál