autor:

Top 8 britské módní blogy

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Top 8 britské módní blogy

Po francouzských a skandinávských blogerkách bychom vám rádi představili 7 britských blogerek a jednoho blogera, kteří podle nás stojí za čtení.

Netvrdíme, že jsou nejlepší, nejčtenější nebo nejúspěšnější, ale život v Londýně váš vkus a pohled na módu nějak prostě ovlivnit musí. A následující osmičku ovlivnil v tom nejlepším slova smyslu. Do Top 8 jsme zařadili i zahraniční blogerky, které v Londýně již delší dobu žijí nebo studují.

Na výběr těch nejlepších francouzských blogů se můžete podívat TADY a skandinávských TADY.

 

1. Style Bubble (Susie Lau)

Susie Lau, původem z Hong Kongu a nyní usídlená v britské metropoli, je nepřehlédnutelná postava současného módního světa a nemyslíme tím jen její extravagantní outfity, které často přitahují pozornost street style fotografů na týdnech módy.

Svému blogu s názvem Style Bubble se nyní věnuje naplno a přispívá do Elle či The Daily Rubbish, specializuje se především na mladé a prozatím neznámé designérské talenty.

Svůj blog založila v roce 2006 jako platformu pro sdělování svých osobních názorů, zkušeností a zážitků z módního světa a dříve byla editorkou Dazed Digital, což je online verze slavného magazínu Dazed & Confused.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

2. Face Hunter (Yvan Rodic)

Yvan Rodic, známý pod uměleckým pseudonymem Face Hunter, se narodil ve francouzsky mluvící části Švýcarska, konkrétně v městečku Vevey. nejdříve studoval komunikaci, fotil lidi na večírcích a přispíval do několika magazínů, po čase se ale z jeho koníčku stalo zaměstnání o kterém sní mnoho z nás.

Jeho cestovatelsko-street styleový deník, Visual Diary, navštíví měsíčně přes milion čtenářů a my osobně ho považujeme za nejzábavnější a nejhezčí mapování pouliční módy v doslova všech státech světa, protože Yvanovi už jich k premiérovému navštívení zbývá opravdu málo.

Ať už fotí v New Yorku, Paříži nebo v Nižném Novgorodu, vždy (!) jsou jeho alba vizuálním zážitkem prvního stupně.

 

Jeho skvělý Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

3. 5 Inch & Up (Sandra Hagelstam)

Šestadvacetiletá Finka Sandra Hagelstam založila svůj blog 5 Inch & Up v listopadu 2010 a jelikož studuje pátým rokem na London College of Fashion, zařadili jsme ji také mezi britské blogy.

U Sandry můžete obdivovat obrovskou sbírku bot a kabelek a název blogu nejsou jen nahodile vymyšlená čísla, nýbrž odkaz k její malé výšce a faktu, že bez podpatků téměř nevychází z domu.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

4. Alice Point (Alice Zielasko)

Alice Zielasko je původem Polka, nyní již ale řadu let žije v Londýně, kde se věnuje svému blogu Alice Point a fotí street style pro nejrlznější publikace.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

5. Peony Lim

Peony Lim, blogerka s čínskými a anglickými kořeny, studovala Fashion Promotion na London University of Arts a svůj blog založila v roce 2010 poté, co ji před univerzitou pravidelně odchytávali street style fotografové.

Fotky jejích outfitů už se objevily v ruské Vogue, ruském Elle, Haute Muse nebo prestižním The Sunday Times Style.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

6. Ring My Bell (Ashley Madekwe)

Angličanka s africkými kořeny Ashley Madekwe žije mezi Londýnem a Los Angeles a ještě více než blogerkou (její blog Ring My Bell) se cítí být herečkou. Z Royal Academy of Dramatic Art má titul z herectví a možná si ji pamatujete jako mladou Bambi ze seriálu Secret Diary of a Call Girl.

Svůj blog přeměnila v rodinný business, protože 99% snímků jejích outfitů pořizuje její manžel a za naprostý základ šatníku považuje koženou bundu a úzké, dobře padnoucí džíny.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

7. La Petite Anglaise (Ella Catliff)

Mladá Londýňanka Ella Catliff založila svůj blog La Petite Anglaise v květnu 2010 a již 8 sezón pokrývala londýnský týden módy z hlediska kritické recenze přehlídek a doprovodných akcí.

Spolupracovala se značkami jako je Louis Vuitton, Mulberry, Belstaff nebo Ted Baker.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

8. Amlul (Gala Gonzales)

Gala Gonzales je Španělka usídlená v Londýně a kromě svého blogu s názvem Amlul se věnuje i DJingu, stylingu celebrit a oblečení i sama navrhuje.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál