autor:

Top 8 americké módní blogy

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Top 8 americké módní blogy

Americké blogerky, především ty z L.A., mají jednu nespornou výhodu. Jakkoli obyčejný nebo jednoduchý outfit v ulicích města andělů nafotíte, vypadá díky tamnímu prostředí okamžitě o 100% zajímavěji a atraktivněji. Ony toho ale rozhodně nezneužívají a najdou se mezi nimi i inspirativní a talentované mladé ženy, jejichž práci stojí za to sledovat.

Následující výčet šesti blogerek není žebříčkem úspěšnosti, ani čtenosti, je to pouze náš osobní pohled, ve kterém vám sdělujeme, kdo se líbí právě nám, o kom jste možná doteď nevěděli a přidáte si ho tak do svých oblíbených záložek :)

Top 8 skandinávských módních blogů si prohlédněte TADY, Top 6 francouzských módních blogů si prohlédněte TADY, Top 8 britských blogů si můžete prohlédnout TADY.

 

1. Rumi Neely z blogu Fashiontoast

Rumi Neely je fashion blogerka z amerického L.A., která velmi chytře zachytila éru začátků blogování a byla tak jedna z prvních, kterým se podařilo proměnit původně koníček a lásku k módě v seriózní a dobře placenou práci.

V několika interview přiznala, že název jejího blogu Fashiontoast nemá žádný hluboký význam, ale prostě ho jednou kdesi četla, utkvěl jí v paměti a tak doufala, že by si ho stejně lehce mohli zapamatovat i ostatní.

Rumii obdivuje styl modelek Erin Wasson a Darii Werbowy a díky blogu mohla být i tváří kampaně americké značky Forever 21.

 

Její Instagram můžete sledovat TADY

 

2. Leandra Medine z blogu Men Repeller

Leandra Medine je šestadvacetiletá americká blogerka, narozená a vyrůstající v New Yorku, jejíž super úspěšný blog Man Repeller mapuje především trendy, které sice přijdou in ženám, ale naprosto odpuzují muže. leandra se snaží prostřednictvím svého blogu ženám vzkázat, že nezáleží na tom, co si myslí nebo říkají ostatní, protože hlavní je, abyste se cítila dobře hlavně vy.

Leandra má titul z žurnalistiky a svůj blog založila v květnu 2010 na popud své kamarádky, která ji k tomu, lidově řečeno, "dokopala" :)

 

Leandřin Instagram můžete sledovat TADY a TADY

 

3. Chiara Ferragni z blogu The Blonde Salad

Chiara Ferragni je sice Italka, ale ve Spojených státech tráví většinu času, v nedávné době si tam pořídila dům a Ameriku považuje za centrum své práce, tak jsme se rozhodli ji poněkud falešně zařadit vedle dalších amerických blogerek.

The Blonde Salad je veleúspěšný módní blog, který mapuje nejen její outfity, ale i její cesty po světě, večírky, kam je nemožné se  dostat a nabízí i malý náhled do zákulisí nejrůznějších kolaborací se značkami, kterých je Chiara tváří apod.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

4. Natalie z blogu Natalie Off Duty

Natalie Suarez je mladá americká modelka, blogerka, také zpěvačka a designérka, jejíž blog s názvem Natalie Off Duty je svatyní vintage a bohémské módy, spousty doplňků, třásní, klobouků a po prohlédnutí několika jejích fotek zjistíte, že na Natalii vypadají dobře i ty nejpodivnější módní kombinace a kreace, které byste doma před skříní dohromady rozhodně nedali.

 

Její Instagram můžete sledovat TADY

 

 

5. Aimee z blogu Song of Style

Aimee Song z blogu Song of Style toho v pětadvaceti stihla možná více než mnozí z nás. Je totiž nejen veleúspěšnou blogerkou, ale také vytíženou interiérovou designérkou.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

6. Julie Sarinana z blogu Sincerely, Jules

Julie Sarinana založila svůj módní blog s názvem Sincerely, Jules v únoru 2009 a stejně jako např. blog Chiary Ferragni, je Juliin plný překrásných fotek z cest, zajímavých destinací a především jejích nádherných outfitů, které jsou naším osobním favoritem ze všech předešlých a výše zmíněných.

 

Její Instagram můžete sledovat TADY

 

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál