autor:

Top 6 holandské módní blogy

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Top 6 holandské módní blogy

Holandské blogerky jsou možná méně známé než jejich skandinávské kolegyně, my si ale myslíme, že neprávem, protože se mezi nimi najdou slečny, které opravdu inspirují a prohlížení jejich webů je vizuálním a velmi příjemným zážitkem, o což by přesně mělo jít.

Následující výčet není žebříčkem úspěšnosti, ani čtenosti, je to pouze náš osobní pohled, ve kterém vám sdělujeme, kdo se líbí právě nám, o kom jste možná doteď nevěděli a přidáte si ho tak do svých oblíbených záložek :)

Následující výčet šesti blogerek není žebříčkem úspěšnosti, ani čtenosti, je to pouze náš osobní pohled, ve kterém vám sdělujeme, kdo se líbí právě nám, o kom jste možná doteď nevěděli a přidáte si ho tak do svých oblíbených záložek :) - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/top-8-americke-modni-blogy/#sthash.QCogGVie.dpuf
Následující výčet šesti blogerek není žebříčkem úspěšnosti, ani čtenosti, je to pouze náš osobní pohled, ve kterém vám sdělujeme, kdo se líbí právě nám, o kom jste možná doteď nevěděli a přidáte si ho tak do svých oblíbených záložek :) - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/top-8-americke-modni-blogy/#sthash.QCogGVie.dpuf

Na TOP 8 skandinávských fashion blogů se můžete podívat ZDE, amerických fashion blogů ZDE, francouzských fashion blogů ZDE a britských fashion blogů ZDE.

 

1. Style Scrapbook

Třicetiletá Andy Torres z blogu Style Scrapbook je původem Mexičanka, která se do Evropy, konkrétně Amsterdamu, odstěhovala proto, že chtěla prorazit v módním průmyslu. Že se tak stane prostřednictvím jejího módního blogu netušila ani ona sama... A nyní spolupracuje se značkami jako Mango, Kipling nebo Canon. Jejími ikonami jsou Cher Horowitz (ze seriálu Clueless), Christine Centenera a Elena Perminova.

 

Andyin Instagram můžete sledovat ZDE

 

VIDEO

 

2. COTTDS (Come Over to the Dark Side We Have Candy)

Má osobní favoritka co se týče stylu a vkusu je Cindy van der Heyden z blogu COTTDS. Brunetka, která ze všeho nejvíce miluje černou barvu, kůži a vysoké podpatky, což je přesně i výčet toho, co na jejím blogu můžete vidět. Pracuje v rodinném byznysu s filmovou distribucí a blog má, alespoň prozatím, jako koníček.

 

Cindyin Instagram můžete sledovat ZDE

 

VIDEO

 

blogísky

 

3. Chapter Friday (dříve This Chick´s Got Style)

Yara Michels z blogu Chapter Friday již stihla ve svých pětadvaceti pracovat pro holandskou ELLE nebo napsat se svým otcem knihu o marketingu. Nyní na plný úvazek bloguje a pořádá i různé semináře o tom, jak v online světě uspět. Její módními ikonami jsou Miroslava Duma a Chloë Sevigny.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

VIDEO

 

4. AfterDRK

Sabrina Meijer z blogu AfterDRK je šestadvacetiletá Holanďanka žijící v Amsterdamu, která si svou platformu založila proto, že měla pocit, že něco podobného zatím na holandské scéně chybí a při studiu Komunikace a multimédií měla i skvělou příležitost si vyzkoušet, co z toho, co je na univerzitě vyřčeno vlastně v reálném světě platí a funguje. Díky blogu měla např. možnost navrhnout svou kolekci pro Nelly.com.

 

Sabrinin Instagram můžete sledovat ZDE

 
5. Connected to Fashion

Pětadvacetiletá blonďatá Sietske z blogu Connected to Fashion patří s dalšími devíti blogerkami pod platformu Creators of Desire, která sdružuje holandské blogerky prakticky "pod jednou střechou".

Její styl oblékání je velmi minimalistický - téměř ji neuvidíte v jiných barvách než černá, bílá, šedá a béžová, ale v žádném případě ne nudný. Platinově blonďaté, někdy až bílé vlasy, plné rty a krásná postava jsou rozhodně také výhodou :)

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

 

6. Lovely by Lucy

Lucy de Boer z blogu Lovely by Lucy je pětadvacetiletá Holanďanka z Arnhemu, studuje Sociální vědu, zbožňuje kočky a svůj blog má pouhé tři roky. Extrémně nerada nosí šaty a podpatky a sama sebe rozhodně nepovažuje za "girly girl".

Naopak, pokud hledáte 500 způsobů jak a s čím se dají nosit tenisky, jste na správném webu. Její šatník sestává převážně z černé, bílé, šedé a leopardího vzoru, který prý zcela bezdůvodně zbožňuje :)

 

Lucyin Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál