autor:

Top 6 francouzské módní blogy

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
1
Top 6 francouzské módní blogy
Včera jsme psali o tom, jak vysoce lukrativním zaměstnáním může být, pro většinu původně nevinný koníček, a to blogování (celý článek najdete TADY). Ti nejlepší z nejlepších si ročně vydělají až 1 milion dolarů a taková částka už není zanedbatelná, nýbrž téměř záviděníhodná. - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/top-8-skandinavske-modni-blogy/#sthash.sKgqXmt6.dpuf

Před několika dny jsme psali o tom, jak vysoce lukrativním zaměstnáním může být, pro většinu původně nevinný koníček, a to blogování (celý článek najdete TADY). Ti nejlepší z nejlepších si ročně vydělají až 1 milion dolarů a taková částka už není zanedbatelná, nýbrž téměř záviděníhodná.

Jako první jsme shrnuli blogerky ze Skandinávie (Top 8 najdete TADY) a také z Velké Británie (Top 8 najdete TADY) a nyní přichází na řadu Francouzky, které vlastně ani módní blogy zakládat nemusejí, protože se s dokonalým Parisian-Chic stylem pravděpodobně rovnou narodí.

Netvrdíme, že následujících šest blogerek je nejznámějších, nejnavštěvovanějších nebo nejlepších, ale my jsme si je oblíbili a sledujeme je a třeba díky naší selekci objevíte další oblíbenou blogerku, kterou si přidáte do záložek ;)

 

1. Garance Doré

Garance Doré je Korsičanka, která je nejvíce známá právě kvůli svému blogu, ale zároveň je sama fotografkou a úspěšnou ilustrátorkou. Jejím přítelem je guru street style fotografie Scott Schuman.

 

Instagram Garance můžete sledovat TADY

 

2. Le Blog De Betty

Betty Autier z blogu Le Blog De Betty si založila blog jako prostor ke sdílení své lásky k módě, trendům, cestování a skvělému jídlu, což jí vydrželo jako hlavní koncept až doteď a nijak dramaticky se nemění.

 

Instagram Betty můžete sledovat TADY

 

2. The Cherry Blossom Girl

Alix z blogu The Cherry Blossom Girl je Pařížanka, která vystudovala módní návrhářství a na pracovní stáži byla například u Alexandra McQueena a nebo u značky Chloé. Miluje romantický ženský styl a zbožňuje nosit šaty a vysoké podpatky.

 

 

Alixin Instagram můžete sledovat TADY

4. Adenorah

Adenorah je třiadvacetiletá blogerka žijící v Paříži. Vystudovala Ekonomii, marketing a management, což nyní využívá při své práci pro jednu známou francouzskou oděvní značku. Kromě toho stíhá psát pro různé magazíny a vytvářet svůj blog, který si založila pouze a jen z důvodu uspokojení své vášně pro fotografii a módu.

 

Instagram Adenorah můžete sledovat TADY

 

5. La Revue de Kenza

Kenza Sadoun-el Glaoui z blogu La Revue de Kenza je šestadvacetiletá Pařížanka, která má svůj blog od roku 2008 a sdílí na něm mnohem více než jen módu a outfity. Spíše, jak sama popisuje, fotí a píše o životním stylu mladé Pařížanky a všech radostech i starostech souvisejících se studiem, prací atd.

 

Její Instagram můžete sledovat TADY

 

6. Et Pourquoi Pas Coline

Šestadvacetiletá Coline z blogu Et Pourquoi Pas Coline miluje vše, co se týká módy a krásy a díky kvalitě svého blogu si mohla dovolit udělat z něho v roce 2009 své zaměstnání - pouhé 2 roky po jeho založení.

 

Coline

Coline 3

COline 2

Colinin Instagram můžete sledovat TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Coline je nádherná!

    Každopádně, co takhle článek o plus size (chubby/curvy fit) blogerkách? Jsem fascinována tím, jak i holky, který nemají 50kg se dokážou nádherně obléci! A řekla bych, že je to o dost těžší, protože na štíhlou holku se dá navléct všechno, ale na holku s pěkným zadkem už tolik ne :)

      4   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist