autor:

Top 6 australské módní blogy

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Top 6 australské módní blogy

Australské módní blogerky mají, stejně jako blogerky ze slunné Kalifornie, jednu obrovskou výhodu - počasí. I v zimě lze v Sydney "přežít" s holýma nohama a kardiganem a déšť , který by mohl překazit naplánované focení outfitu, je zde naprosto výjimečný. A tak se z několika Australanek staly mezinárodní ikony nejen blogového, ale i módního světa a mají šanci procestovávat nejen všechny 4 velké, nyní probíhající týdny módy, ale i mnoho dalších států díky nejrůznějším projektům a kolaboracím se značkami.

Následující výčet není žebříčkem úspěšnosti, ani čtenosti, je to pouze náš osobní pohled, ve kterém vám sdělujeme, kdo se líbí právě nám, o kom jste možná doteď nevěděli a přidáte si ho tak do svých oblíbených záložek :)

Následující výčet šesti blogerek není žebříčkem úspěšnosti, ani čtenosti, je to pouze náš osobní pohled, ve kterém vám sdělujeme, kdo se líbí právě nám, o kom jste možná doteď nevěděli a přidáte si ho tak do svých oblíbených záložek :) - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/top-8-americke-modni-blogy/#sthash.QCogGVie.dpuf
Následující výčet šesti blogerek není žebříčkem úspěšnosti, ani čtenosti, je to pouze náš osobní pohled, ve kterém vám sdělujeme, kdo se líbí právě nám, o kom jste možná doteď nevěděli a přidáte si ho tak do svých oblíbených záložek :) - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/top-8-americke-modni-blogy/#sthash.QCogGVie.dpuf

Na TOP 8 skandinávských fashion blogů se můžete podívat ZDE, amerických fashion blogů ZDE, francouzských fashion blogů ZDE, britských fashion blogů ZDE a holandských fashion blogů ZDE.

 

1. Tuula Vintage

Čtyřiadvacetiletá Jessica Stein z blogu Tuula Vintage se po střední škole vydala z rodného Sydney s batohem na několik měsíců poznávat Evropu (a zejména bleší trhy, jak sama přiznává) a její přátelé byli natolik zvědaví, jak to na jiném a tolik vzdáleném kontinentu vypadá a co tam Jessica prožívá, že ji přiměli založit si blog, ze kterého se stal osobní cestovatelsko-módní deník. Název blogu vznikl z finského slova pro vítr,  a Jessica jako jedna z mála navštívila při svých cestách i Prahu (která ji prý uchvátila :).

 

Instagram Jessicy můžete sledovat ZDE

 

2. Gary Pepper

Nicole Warne z blogu Gary Pepper se chtěla do světa módy dostat již od malička a tak již při studiu na vysoké škole stihla dvě stáže - v magazínu Grazia a také v australské edici magazínu Harper´s Bazaar. Její blog byl původně online vintage obchodem a po nějaké době se rozhodla naplno věnovat blogování, které ji nyní živí. Z celebrit obdivuje styl Olivie Palermo.

 

Instagram Nicole můžete sledovat ZDE

 

blogísky

 

3. Harper & Harley

Sara Donaldson z blogu Harper & Harley, který funguje již 5 let, je překrásná hnědovlasá Australanka, kterou nikdy neuvidíte v jiné barevné kombinaci než černé, bílé, šedé nebo džínovině. Striktně se těchto čtyř barev drží a pokud to někomu připadá nudné, ať si prohlédne následující selekci snímků Sařiných outfitů a snad změní názor.

Sařin Instagram můžete sledovat ZDE

 

4. Spin Dizzy Fall

Emma Lucey z blogu Spin Dizzy Fall, který si založila před pěti lety, je třiadvacetiletá Australanka ze Sydney s vysokoškolským titulem z Komunikace a médií, která zbožňuje bohémský styl, klobouky a módu 70.let.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

 

5. Oracle Fox

Amanda Shadforth z blogu Oracle Fox, který si založila v srpnu 2010, vznikl jako platforma pro koncentraci její umělecké inspirace, kterou jakožto sama umělkyně neustále vyhledávala a přišlo jí škoda, aby si složky obrázků takového charakteru nechávala pouze pro sebe.

 

 

Amandin Instagram můžete sledovat ZDE

 

6. Zanita

Zanita Whittington z blogu Zanita je australská modelka, která při pózování tak dlouho nahlížela profesionálním fotografům pod ruku, že si řekla, že se to také naučí. Bez jakéhokoli vzdělání se jí to podařilo a nyní je jak uznávanou modelkou, tak i fotografkou a fotí vše od testů modelek, přes street style, editorialy až k outfitovým postům svých kamarádek - blogerek.

 

Její Instagram můžete sledovat ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál