autor:

Tomboy styl: Dá se i v kouscích inspirovaných pánským šatníkem zůstat ženou?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Tomboy styl: Dá se i v kouscích inspirovaných pánským šatníkem zůstat ženou?

Tomboy styl je holčičí zalíbení v typicky mužských kouscích oblečení, které pokud se váš přítel (pochopitelně díky vám) skvěle obléká, si můžete půjčovat a zakomponovat je do svého outfitu tak, jako by tam patřily od vždy.

Maskulinní styl oblékání, pokud je uchopen ve správné míře, může být neuvěřitelně sexy, a to tak, že dívka oblečená v tomboy stylu je pořád na první pohled ženou (třeba díky červené rtěnce, která dokáže udělat zázraky i s bílým tričkem, blejzrem a modrými džínami s teniskami).

Nezbytnostmi jsou tedy kožená bunda, roztrhané džíny, pánské košile, klobouk, tenisky a obyčejná jednobarevná trička v bílé, černé a šedé. Důkazem budiž mnoho modelek, hereček, blogerek jako např. Cara Delevingne, Liu Wen, Freja Beha Erichsen, Agyness Deyn, Kristen Stewart nebo Emma Watson.

Na naši osobní Top 10 s modelkami s nejlepším a nejzajímavějším stylem se můžete podívat TADY a na 2.díl TADY.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál