autor:

Světoznámý model Shaun Ross v kampani nové české značky Marshal Apparel

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Světoznámý model Shaun Ross v kampani nové české značky Marshal Apparel

Absolutní současnost s pokorou k tradicím řemeslné zručnosti. Dva zásadní atributy, které asi nejlépe popisují filozofii značky Marshal Apparel. S podporou populárního modela Shauna Rosse (Bronx, NYC) vstupuje na český trh, aby uchvátila stoupence módního minimalismu, detailu, prvotřídní kvality a nadčasovosti.

 

Marshal

 

Zrozeni z popela nudy a jednotvárnosti, rozhodli se autoři a designéři Marshal Apparel nastavit zrcadlo sami sobě i lidem kolem, kteří stejně jako oni samotní chtějí vykročit z kruhu.

Proto v roce 2014 vzniká první zásadní kolekce Marshal Apparel - fashion line, která má koncept, příběh, logiku, originalitu a charisma. Rodila se více než rok z materiálů striktně evropského původu a k naprosté dokonalosti se řešily materiály, střihy i ruční zpracování.

Vše pouze v černé a bílé barvě, s minimalistickými detaily ve stejném nebo inverzním odstínu a v limitovaném počtu pěti kusů od každé velikosti.

 

Marshal 2

 

O nechuti dělat jakékoliv kompromisy a touze se odlišit vypovídá i fakt, že lookbook Marshal Apparel se fotil s Shaunem Rossem. Kdo sleduje vrtkavé trendy ví, že uniformní krása není to, co právě teď zajímá tvůrce kampaní pro nejznámější módní značky.

Naopak - touha provokovat, být originální a šokovat je to, co ve světě nejrafinovanější módy současnosti táhne. Shaun Ross je jeden z nejvyhledávanějších modelů současnosti, herec, bývalý tanečník a první černošský albín ve světě modelingu, který v rámci focení lookbooku pro Marshal Apparel odpověděl i na několik otázek týkající se nejen jeho kariéry modela.

3 vlastnosti, které definují Shauna Rosse

Shaun: "Vybrat jen tři je pro mě docela těžké, ale pravděpodobně bych se popsal jako ultra spontánní a odvážný blázen. Tři v jednom."

 

Marshal 3

 

Život bez modelingu

Shaun: "Kdybych nebyl objeven pro modeling, asi bych pořád tančil a nebo se stal psychiatrem. Rád si s lidmi povídám, baví mě se dostávat hluboko do jejich myšlenek a vciťovat se do jejich myšlenkových procesů. To je něco, co mě opravdu baví a dělám to často. Takže pravděpodobně tanečník nebo psychiatr."

 

Marshal 4

 

Nejoblíbenější místo na planetě

Shaun: "Vyrůstal jsem v Bronxu a když jsem byl mladší, nikdy v životě by mě nenapadlo, že někdy navštívím Evropu a uvidím města jako Paříž nebo Londýn a byl jsem z toho také poprvé hodně poblázněný.

Za nejoblíbenější město na světě považuji Paříž, protože se v ní cítím jako doma, je klidná a tichá a byla městem, které jsem si od mala přál navštívit. Když mi bylo 17, měl jsem to štěstí zde žít a pociťovat veškerý pařížský životní styl velmi zblízka a to pro mě bylo jako splnit si dávný dětský sen."

 

Marshal 5

 

Můj nejcennější majetek

Shaun: "Mým nejcennějším majetkem není nic materiálního, což je možná divné, ale já na materiálních věcech nelpím, dokonce ani na penězích. Ty s vámi totiž nezůstanou a nejsem typ člověka, který je tolik vnímá. Peníze samozřejmě ovládají svět, ale já za svůj největší poklad považuji možnost cestovat po celém světě.

Vždycky všem říkám, že pokud budou mít možnost cestovat kamkoli, kde jste nikdy nebyli, prostě jeďte. To, co tam prožijete je poklad, který si odvezete. Vzpomínku na něco, co jste nikdy v životě zatím neviděli a můžete si je vzít s sebou domů a můžete si jimi okořenit každodenní všední život. A to je pro mě obrovský poklad."

 

Marshal 6

Fotografie: Production: The W prague thewprague.com (Daniela Pilna & Vratko Barcik) / Photographer: Vratko Barcik / Styling: Daniel Foltynek / Model: Shaun Ross, Vera Vavrova / Make Up: Theresa Matejicna

 

Video:

Video: Production: AD ROOM adroom.cz / Cinematographer: Marek Dvorak / Director: Jiri Marshal / Edit: Vojtech Buchta, Lukas Kosik / Camera assistant: Jiri Vagner / Music: IRU / Styling: Daniel Foltynek / Model: Shaun Ross, Vera Vavrova / Make Up: Theresa Matejicna

 

Marsahal Apparel na Facebooku

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál