autor:

Stylové hodinky Komono jsou ideálním dárkem na Vánoce

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Stylové hodinky Komono jsou ideálním dárkem na Vánoce

V roce 2009 vznikla značka KOMONO, která se od začátku nebála ničeho nového. Nebála se posouvat hranice, nebála se minimalismu ani pestrosti, experimentování s materiály a hlavně se tento belgický brand nebál nekonvenčního přístupu. Z jejich široké škály hodinek dnes vybíráme dva modely ve dvou variacích, které jsou ideálním dárkem na Vánoce.

 Pro ženy je zde model Winston Royale Zirconium v celozlatém nebo celostříbrném provedení s japonským strojkem, zajímavým kovovým náramkem a ciferníkem "té správné" velikosti. Pokud vás tedy zaujaly ve zlaté barvě, tak je najdete TADY, popřípadě ve stříbrné TADY.

 

 

Pro muže je zde model Magnus s robustnějším ciferníkem taktéž ve dvou barvách náramku, který je tentokrát kožený - celočernou verzi koupíte ZDE a koňakovou ZDE.

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál