autor:

Stala se Kendall Jenner redaktorkou prestižního deníku The Wall Street Journal?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Stala se Kendall Jenner redaktorkou prestižního deníku The Wall Street Journal?

Ptáte se, co by mohla Kendall Jenner, devatenáctiletá americká modelka, hvězda kontroverzní reality show Keeping Up with Kardashians a nyní i tvář značky Estée Lauder (celý článek najdete ZDE), sdělit světu, aby to bylo hodno prestižního deníku The Wall Street Journal, který od roku svého založení 1889 získal celkem 33 Pulizterových cen, vychází v denním nákladu přes 2 miliony výtisků a soustředí se především na oblast financí a podnikání?

 

Kendall + WSJ

 

Tématem magazínu, který vychází jednou měsíčně, je nyní "mládí" a v tuto chvíli už se volba možná nezdá až tak nepochopitelná. Někteří lidé sice čekají celý život, aby mohli své názory publikovat v podobných médiích, Kendall ji však dostala v čerstvých devatenácti.

Dalšími sloupkaři v tomto vydání magazínu jsou herečka Goldie Hawn, fotbalista Tim Howard, dermatolog Fredric Brandt, profesor psychologie Jeffrey Jensen Arnett a spisovatelka / ilustrátorka Maira Kalman.

 

 

Nebude tedy pravidelnou sloupkařkou, jak titulky mnoha článků mylně napovídají, nýbrž napsala "jen" krátké zamyšlení nad tím, jak své mládí vnímá ona. Vnímá ho tak, že dospěla příliš rychle a příliš brzy. Od jedenácti let ji 24/7 sledovaly kamery, pohybovala se především mezi dospělými a všichni kolem prý byli, jsou a navždy budou workoholiky, což ji předurčilo ke stejné diagnóze.

 

 

Kendall je současný americký fenomén, obdivují ji miliony dívek (viz. jejích téměř 18 milionů fanoušků na Instagramu), které si přejí být jako ona a mít její život, my ale trochu tápeme nad tím, zda je opravdu tak skvělé nemoci se hnout naprosto nikam bez ochranky, bojovat dennodenně s předsudky, že si kariéru v top modelingu nezasloužíte a pomohli vám k ní vlivní příbuzní (např. nevlastní sestra Kim Kardashian a její manžel Kanye West).

Každá sláva má i svou odvrácenou stranu a právě Kendall ji, směle odhadujeme, zažívá v té nejtvrdší podobě. A nejen  proto má k tématu "mládí" rozhodně co říci.

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál