autor:

Soutěž se značkou Cheap Monday o poukaz na nákup v hodnotě 3000 Kč

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
2
Soutěž se značkou Cheap Monday o poukaz na nákup v hodnotě 3000 Kč
Příběh vzniku lebkou ozdobených džínů Cheap Monday zní jak z nějaké módní telenovely, kterak se z malého zapadlého second handu špičková značka stala. http://www.worn.cz/encyklopedie/modni-znacka/cheap-monday/

Příběh vzniku značky Cheap Monday zní jak z nějaké módní telenovely, kterak se z malého zapadlého second handu špičková značka stala a celý, velmi zajímavý příběh, si můžete přečíst TADY. Skandinávie vždy byla, je a bude na samotném vrcholu žebříčku evropských zemí, co se týče stylu, a tak si můžete být jisti, že s žádným kouskem od švédské značky Cheap Monday nešlápnete vedle. Spíše naopak - módyznalí jedinci více či méně závistivě pokývají hlavou nad vaším vybraným vkusem.

A protože tato značka nebyla donedávna v České a Slovenské republice k sehnání, Worn ve spolupráci s internetovým obchodem Bohemic se rozhodl uspořádat soutěž o poukaz na nákup v hodnotě 3000 Kč na oblečení a doplňky Cheap Monday dle vlastního výběru. Vybírat můžete ZDE.

 

soutez cheap monday bohemic 11
 

 

 
 

 

Příběh vzniku lebkou ozdobených džínů Cheap Monday zní jak z nějaké módní telenovely, kterak se z malého zapadlého second handu špičková značka stala. - See more at: http://www.worn.cz/encyklopedie/modni-znacka/cheap-monday/#sthash.OKIhOgXQ.dpufO CO SOUTĚŽÍME?


VÝHERKYNÍ SOUTĚŽE o poukaz v hodnotě 3000,- Kč na výběr oblečení značky Cheap Monday dle vlastního výběru se stala soutěžící s e-mailovou adresou začínající: lucy.gajdos...

 

Cheap M

 

MOC GRATULUJEME A VŠEM OSTATNÍM, KTEŘÍ SE DO SOUTĚŽE ZAPOJILI A PRO TENTOKRÁT NEUSPĚLI, DĚKUJEME.

PRO DALŠÍ SOUTĚŽE A VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE WEBOVÉ STRÁNKY MAGAZÍNU WORN NEBO NÁŠ FACEBOOK :)

 

O poukaz v hodnotě 3000 Kč na nákup oblečení značky Cheap Monday v internetovém obchodě Bohemic.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Jak se jmenoval úplně první model džínů značky Cheap Monday? Nápovědu hledejte ZDE.

a) Skinny

b) Tight

c) High Waisted

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

1. Sdílejte tento článek na svém facebookovém profilu. 

2. Odešlete odpověď na soutěžní otázku na email: iva@worn.cz + uveďte své jméno, ať víme, jak vás oslovit ;-)

Z došlých odpovědí vylosujeme správnou odpověď. Soutěž běží od středy 30.4.2014 do čtvrtka 8.5.2014. Výherce soutěže bude vyhlášen den poté, a to v pátek 9.5.2014. 

 

Odesláním e-mailu souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v e-mailu spol. Bohemic Group s.r.o., a Ismy Media s.r.o. v souladu s právními předpisy České republiky, zejména zákon č. 480/2004 Sb., tzv. antispamový zákon a zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. 

 

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM SOUTĚŽÍCÍM!!!

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist