autor:

Soutěž o náramek značky Antipearle v hodnotě 8 300 Kč

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
5
Soutěž o náramek značky Antipearle v hodnotě 8 300 Kč

sperk anti

Náramek už čeká na svého výherce, zabalíme a posíláme!
Krásně se na něj dívá:)

A vítězem se stala soutěžící s e-mailovou adresou začínající: st.IvetaStekla... Velmi gratulujeme! Šperk je opravdu nádherný a doufáme, že své nové majitelce udělá velkou radost. A tajná informace: za pár dní pro vás máme další předvánoční soutěž, tak pozorně sledujte náš Facebook a dozvíte se víc.

 

Za značkou Antipearle a jejími výjimečnými šperky stojí fotografka a designérka Markéta Dlouhá Márová. Tyto šperky sice mohou mít ostré hrany nebo ozdoby v podobě vyceněných zubů, okamžitě ale zjistíte, že zdánlivou masivnost zjemňuje mnoho detailů, např. ručně opracovávané ušlechtilé drahé kovy v kombinaci s osobně vybíranými tichomořskými říčními perlami.

V mžiku se z nich tedy stávají mocné talismany malé mořské víly. Jestli nyní existuje šperk, po kterém všichni touží, je to kousek z nové kolekce Jaws značky Antipearle – originální náramek Zambezi v hodnotě 8 300 Kč.

 

Soutěž o náramek Antipearle v hodnote 8300 2

Náramek Antipearle Zambezi v hodnotě 8 300 Kč

O CO SOUTĚŽÍME?

Originální náramek Zambezi v hodnotě 8 300 Kč je vyrobený ze stříbra a zdobený 24-karátovými pozlacenými detaily a bílými říčními perlami. Jeho velikost lze roztažením přizpůsobit vaší ruce. Prohlédněte si ho detailněji v internetovém obchodě Bohemic, ZDE. (v nabídce je levnější varianta náramku)

Rozměry: Průměr náramku 60 mm, velikost ozdoby 18 mm, průměr perly 6 mm.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jak se jmenuje kolekce šperků, jejíž součástí je náramek Zambezi?

 

Pravidla soutěže:

1. Lajkujte stránku Bohemic na Facebooku ZDE, a Antipearle ZDE, nebo níže, kde se rovnou zobrazují tlačítka pro jednotlivé stránky. (Pokud už fanouškem jste, první úkol máte splněn a navíc se k vám donesou ty nejnovější informace z první ruky ;)

 

 
 

 

2. Sdílejte tento článek na svém facebookovém profilu.

3. Odešlete odpověď na soutěžní otázku na email: iva@worn.cz + uveďte svoje jméno, ať víme jak vás oslovit ;)

Z došlých odpovědí vylosujeme správnou odpověď. Soutěž běží od neděle 17.11.2013 do nedělní půlnoci 24.11.2013. Výherce soutěže budeme informovat v pondělí 24.11.2013.

 

Odesláním emailu souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v emailu spol. Bohemic Group s.r.o., a Ismy Media s.r.o. v souladu s právními předpisy České republiky, zejména zákon č. 480/2004 Sb., tzv. antispamový zákon a zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Přejeme hodně štěstí všem soutěžícím!;)

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů
obsažených v tomto formuláři spol. Bohemic Group s.r.o.,
v souladu s právními předpisy České republiky, zejména zákon č. 480/2004 Sb.,
tzv. antispamový zákon a zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. - See more at: http://www.bohemic.com/cs/registrace/#sthash.CT1TtId2.dpuf
1. Lajkujte stránku WORN magazínu na Facebooku ZDE, nebo níže.
( pokud už fanouškem jste, první úkol máte splněn ;) - See more at: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/isabel-marant-pour-h-m-soutez-o-zdobene-sako/#sthash.A4O8Pmao.dpuf

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


5 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

 • a to sáčko teda někdo vyhrál? nebo to byl fake? protože výsledek, kdo to vyhrál jsem nikde nenašla...

    0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • Dobrý večer, e-mailová adresa výherce, která byla vylosována, už byla předána do H&M a ti ji kontaktovali ohledně předání výhry.
   Takto jsme ji na našem webu oznámili (nahoře v těle článku): "VÝHERKYNĚ SOUTĚŽE: Výherkyní zdobeného saka z kolekce Isabel Marant pour H&M se stala slečna s e-mailovou adresou začínající azeret.v ...
   Všem ostatním, kteří se soutěže zúčastnili a nebyli tentokrát úspěšní, děkujeme. A nezoufejte! Velmi brzy se na webu WORN magazínu objeví soutěž další :) "
   Přesvědčit se můžete zde: http://www.worn.cz/moda-fashion/moda/isabel-marant-pour-h-m-soutez-o-zdobene-sako/

     0   0 Nahlásit X Odpovědět
 • Já jen, že všude píšete hodnotu 8300,- a u obrázku máte hodnotu náramku 6500,-

    0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist