autor:

Soutěž mladých talentů LVMH Young Fashion Designer Prize

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Soutěž mladých talentů LVMH Young Fashion Designer Prize

Konglomerát LVMH a značky pod něj spadající vždy podporovaly mladé talenty. Vedeni touto vizí, rozhodli se udělit cenu LVMH Young Fashion Designer Prize pro návrháře od osmnácti do čtyřiceti let, kteří speciálně pro tuto soutěž navrhnou alespoň dva dámské nebo pánské outfity. 

Co se týče konceptu, obsahu a dosahu v mezinárodním měřítku, je LVMH průkopníkem takovéhoto typu ocenění mladých kreativních designérů. Přihlášky se uzavírají 2. února 2014 a mladý návrhář, který ve finále porazí všechny ostatní, obdrží i nemalou finanční podporu pro jeho/její další profesní rozvoj. 300 000 Euro a také osobní rady a pomoc od LVMH týmu po dobu následujících dvanácti měsíců od své výhry. 

V březnu se 30 semifinalistů sletí do francouzského hlavního města, aby během pařížského týdne módy předvedli své modely. Odborná porota poté vybere 10 finalistů, kteří budou mít pouhých dvacet minut na to, aby odborníky přesvědčili, že právě oni si zaslouží vyhrát. Odbornou porotou se tentokrát doopravdy myslí tým složený z návrhářů, novinářů, stylistů - jmenovitě např. Karl Lagerfeld, Marc Jacobs, Nicolas Ghesguière, Raf Simons nebo Ricardo Tisci. 

 

LVMH

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál