autor:

Rock Diary: Oslava rocku objektivem Hediho Slimanea

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Rock Diary: Oslava rocku objektivem Hediho Slimanea

Hedi Slimane je muž stojící za dramatickou a velmi diskutovanou transformací módního domu Yves Saint Laurent na nynější Saint Laurent a také není žádným nováčkem na poli kontroverze. V minulosti se mu dařilo po kreativní i finanční stránce a obdivuje ho řada umělců. Svým pojetím grunge trendu chce oslovit mladé publikum, které nejspíše mělo značku YSL za cokoli kromě oblečení hodícího se pro mladé lidi.

Za dobu svého působení v Saint Laurent se mu samozřejmě dostalo i kritiky z módního průmyslu za to, že značka ztratila cosi ze svého ikonického saint-laurentovského podpisu. Na rozdíl od jiných designérů ale Slimane nevytváří koncepce nových kolekcí pouze na základě nějaké prchavé inspirace. Naopak. Drží se svého vnímání krásy. V každé kolekci prezentuje hlavně sebe, což je rock ´n´roll California lifestyle. Hudba, především rocková, měla, má a bude mít vždy na jeho tvorbu obrovský vliv.

V deníku "Rock Diary" jsou jeho černobílé foto vzpomínky na zajímavé lidi se kterými měl možnost během své kariéry spolupracovat.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál