autor:

Představujeme účastníky soutěže START_UP: Monika a Lucie/AWKWARD

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Představujeme účastníky soutěže START_UP: Monika a Lucie/AWKWARD

Představujeme účastníky soutěže START_UP: Monika a Lucie/AWKWARD h

sediva-cara

Postupně vám představíme všechny účastníky soutěže START_UP, která se odehraje v rámci Prague Fashion Weekendu 2012. Tyto téměř neznámé tváře jsou velkými talenty české a slovenské módní tvorby a mnohdy se mohou rovnat se zahraničními hvězdami. Podporujeme mladou krev a chceme ji přiblížit veřejnosti.

Za značkou AWKWARD stojí dvě studentky 1. a 5. ročníku ateliéru Módní tvorby VŠUP - Monika Nováková a Lucie Jelínková. Jejich spolupráce začala ve škole klauzurní prací, kdy studenti dostali jako semestrální úkol vytvořit malé skupiny a pracovat dohromady v týmech.

Monika a Lucie společně vytvořily kolekci inspirovanou postavou Lisbeth Salander z filmu Muži kteří nenávidí ženy. Hlavní postava obě designérky uchvátila, protože je v něm zobrazena v roli hrdinky/antihrdinky. Navíc je upoutala i kombinace Lisbethina vzezření a zvláštního chování. Kolekce měla kladnou odezvu, návrhářkám se dobře spolupracovalo a na základě toho se rozhodly pokračovat.

Nyní se Monika a Lucie věnují kolekci bot inspirovanou vzpomínkou z dětství, kdy objevovaly svět pomocí barev a plastových postaviček dinosaurů. Řada si pohrává s motivem predátorů v hravých barvách doplněných černou a zlatou. Boty v akci můžete samozřejmě vidět na soutěži START_UP.

sediva-cara

Monika a Lucie/AWKWARD

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál