autor:

Představujeme účastníky soutěže START_UP: Maja Bozovic

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
1
Představujeme účastníky soutěže START_UP: Maja Bozovic

Maja Bozovic h

sediva-cara

Postupně vám představíme všechny účastníky soutěže START_UP, která se odehraje v rámci Prague Fashion Weekendu 2012. Tyto téměř neznámé tváře jsou velkými talenty české a slovenské módní tvorby a mnohdy se mohou rovnat se zahraničními hvězdami. Podporujeme mladou krev a chceme ji přiblížit veřejnosti. 

Maja Bozovic se narodila v Srbsku do rodiny se slovenskými a černohorskými kořeny. Studuje na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, kam se z rodné země přesunula po absolvování střední školy zaměřené na design. Během posledních dvou let se Maja zúčastnila dvou módních akcí, a to sice jedné srbské a jedné vídeňské. Ovšem za největší úspěch a zároveň to, co nutně muselo ovlivnit Majinu tvorbu, lze považovat stáž u belgické značky A.F.Vandevorst.

Kolekce Maji Bozovic, která ji dostala až do soutěže START_UP, se dá několika slovy popsat jako temná, drsná a vrstvená. Myslím, že po jejím shlédnutí nejsem sama, kdo se nemůže dočkat Majiny prezentace na Prague Fashion Weekendu.

sediva-cara

Maja Bozovic

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist