autor:

Představujeme účastníky soutěže START_UP: Lenka Trlicová/Lote

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Představujeme účastníky soutěže START_UP: Lenka Trlicová/Lote

Představujeme účastníky soutěže START_UP: Lenka Trlicová/Lote h

sediva-cara

Postupně vám představíme všechny účastníky soutěže START_UP, která se odehraje v rámci Prague Fashion Weekendu 2012. Tyto téměř neznámé tváře jsou velkými talenty české a slovenské módní tvorby a mnohdy se mohou rovnat se zahraničními hvězdami. Podporujeme mladou krev a chceme ji přiblížit veřejnosti.

Lenka Trlicová absolvovala Design obuvi a následně magisterské studium Designu oděvu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Lenčina absolventská kolekce Lote se stala základem stejnojmenného projektu, pro který v současnosti navrhuje linii dámských i pánských oděvů a do budoucna i řadu doplňků. Filozofii Lote vyjadřuje heslo “About the hidden”. Funkčně minimalistické oděvy interpretují napětí mezi tím, co chceme vyjádřit a tím, co má zůstat skryto. Lenka se soustředí na siluetu a zkoumá hranice materiálu. V současné době pracuje i na dalších projektech, například na designu pánských košil pro kapelu Floex, a připravuje kolekci Bright Light pro následující sezonu podzim/zima.

sediva-cara

Lenka Trlicová/Lote

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál