autor:

Představujeme účastníky soutěže START_UP: Evil Twin

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Představujeme účastníky soutěže START_UP: Evil Twin

predstavujeme-ucastniky-souteze-start_up--evil-twin h

sediva-cara

Postupně vám představíme všechny účastníky soutěže START_UP, která se odehraje v rámci Prague Fashion Weekendu 2012. Tyto téměř neznámé tváře jsou velkými talenty české a slovenské módní tvorby a mnohdy se mohou rovnat se zahraničními hvězdami. Podporujeme mladou krev a chceme ji přiblížit veřejnosti.

Kolekci Evil Twin tvoří dvě studentky třetího ročníku designu oděvu Univerzity Tomáše Bati Denisa Dovalová a Tereza Otáhalíková ve spolupráci s uměleckým grafikem a designérem Rostislavem Liškou. Kolekce vzniká spojením jejich vzájemně se doplňujících tvůrčích idejí. Od raného dětství se totiž jejich životy ovlivňovaly a prolínaly, což vyústilo ve společnou posedlost uměním a módou.

Podnětem pro tvorbu této kolekce je část osobnosti ukrytá v hloubi duše, projevující se vždy, když se toužíme oprostit od každodenního života. Zároveň by také měla být určitou zpovědí každého z nás. Spojením moaré efektu a tisku z „živé“ předlohy dřevorytu vzniká hodnotné a nositelné dílo, zobrazující momenty, kdy člověk projeví naplno své emoce, odkryje své touhy a tajná přání, jakkoliv mohou překvapit jeho samotného. Tento první společný projekt je počátek jejich spolupráce a udává směr, kterým by se chtěly do budoucna ubírat.

sediva-cara

Evil Twin

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál