autor:

Představení kolekce, která je výsledkem spolupráce značky Vans s Disney, již dnes v pražském Footshopu

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Představení kolekce, která je výsledkem spolupráce značky Vans s Disney, již dnes v pražském Footshopu

 

Spolupráce značky Vans s Disney je plná ikonických postaviček jako Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Pluto, Goofy a jiných, která vás na čáře života přenese o pár čísel do minulosti. Že se mládí určuje počtem vrásek na čele? Ani náhodou, mladí jsou ti, kteří si nezapoměli hrát!

A co se vlastně bude dít? Vans a Disney vytvořili kolekci pro všechny, kterým dospělost smrdí a i přes svůj věk zůstávají YOUNG AT HEART. My se při příležitosti jejího uvedení hodláme vzepřít pravidlům a dokázat, že když si chcete hrát, ročník nerozhoduje.

 

Vans + Disney do čl.

 

Co víc - kdo přijde, bude mít možnost si exkluzivně s předstihem koupit kousky z téhle kolekce! Nakupovat můžete díky prodloužené otvíračce až do 22 hodin a ti nejrychlejší z vás dostanou ještě dárek! #SayYeah

Uvaří vám k tomu Foodtruck, což sice pořád není úplně jako od maminky, ale aspoň máte jistotu, že nejíte psa. Budou Waffle, Hot Dogy (bez psů!), smažený marshmallows a jiný skvělosti.

Zahraje Paulie Garand [offiziell fanplatz], IDEAFATTE, Dj Lucky boy a dj N'zym. Náležitou dokumentaci zajistí Smilebox.

Veškeré info najdete na FB eventu TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál