autor:

Pop-Up Gentleman: Radlickou kulturní sportovnu ovládne v sobotu pánská móda

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Pop-Up Gentleman: Radlickou kulturní sportovnu ovládne v sobotu pánská móda

"The world is full of guys, be a man." Tak zní heslo historicky první události zaměřené čistě na muže - Pop Up Gentleman. Na míru šité obleky, chutné rumy, kvalitní doutníky, elegantně vázaná kravata. To vše obnáší život pravého gentlemana, který si můžete vyzkoušet i vy první červnovou sobotu od 13:00 hodin.

Radlickou kulturní sportovnu ovládnou pánské formální značky, návrháři a nejen to. „Z těch nejznámějších jmen mohu už nyní zmínit značky Galard, Suit & Me z doplňků Krispol a BeWooden, za návrháře pak např. Mirku Horkou,“ prozrazuje organizátor akce Jakub Feranec jen několik z mnoha dalších jmen. Kromě módy se návštěvníci mohou těšit na bohatý program od workshopů přes afterparty s burleskami.

 

bekovka Bekoff, košile John&Paul, motýlek Alex Monhart, kšandy Krispol, kalhoty Suit&Me, ponožky Galard, boty Classic shoes, batoh/psaníčko Alex Monhart

Fotografie: Tomáš Černý

 

Podobnou akci zaměřenou čistě na pánskou módu zažijí čeští milovníci elegance vůbec poprvé. Premiéru budou mít ale také samotní návrháři. „Novinkou bude šití obleku na místě, to jsme ještě nikdy na žádné módní akci nedělali. Přímo na akci také budeme šít kravaty, zákazník si zvolí šířku a délku kravaty a my mu jí na místě ušijeme. Oblek nebo košili na míru si může také objednat,“ říká Mirka Horká, jedna z aktuálně nejúspěšnějších českých návrhářů. Jak se šijí boty na míru, zase předvede švec luxusní obuvi Erik Lawart.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost naučit se jednou provždy správně vázat kravatu nebo motýlka, dejte si navoskovat boty nebo se nechte nastylizovat vlasy nebo zastřihnout vousy od Toni & Guy. K dispozici bude také pánský koutek s kulečníkem a celkovou atmosféru salonu pro gentlemany podtrhne živá hudba. V ceně vstupného je welcome drink, amuse bouche a ochutnávka rumů, hlad zaženete luxusními pokrmy z japonské restaurace nebo pořádným hamburgrem.

Pro veškeré potřebné informace se podívejte na FB událost ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál