autor:

Pojď oslavit Air Max Day v Praze i Ty!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Pojď oslavit Air Max Day v Praze i Ty!

Nosíš Air Maxy nebo jsi alespoň jejich fanouškem? Tyto tenisky mají za sebou velký kus historie a technologické inovace, který ovlivnil tenisky na mnoho, mnoho let dopředu. A to je přece něco, co je třeba oslavit! Nike se letos rozhodl pro spolupráci s Footshopem, v jehož nádherných prostorách proběhne čtyřdenní šňůra hudby, tance, vzdělávání a pochopitelně parties.

 Air Max Day začne již ve čtvrtek 26. března 2015 s exkluzivním invite-only release Air Max Zero, na který se můžeš dostat i ty, pokud budeš sledovat Snapchat účet "airmaxdayprague" - po release se dveře otevřou pro všechny a Ty se budeš moci podívat na show PSH a DJ Wiche.

 Vzácné Air Max Zero si můžeš rezervovat od 20. března 2015 na webu airmax.footshop.cz. Dostupný je ale extrémně limitovaný počet párů, takže v žádném případě naváhej!

 


Další dny už bude Air Max Day veřejný, ať už páteční Educational Day, sobotní Creative Day nebo nedělní Motion Day, z nichž každý jeden bude zakončen pořádnou afterparty. Všechny důležité informace najdeš na oficiálním facebook eventu a fanpage.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál