autor:

ODIVI popisuje nejnovější kolekcí "Blank Paper" čisté stránky papíru

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
ODIVI popisuje nejnovější kolekcí "Blank Paper" čisté stránky papíru

Česká módní značka ODIVI návrhářky Ivy Burkertové představuje kolekci na jaro/léto 2015 s názvem Blank Paper. Je nepopsaným papírem, životní cestou nesenou osudem ke všem mořím světa, pojímá těžkosti i lehkosti návratů k dětské naivitě a bezprostřednosti.

Kolekce nese charakteristické prvky rukopisu ODIVI, který kombinuje jednoduchý minimalismus s přesnou geometrií obdélníku, který je tentokrát dominantním tvarem celé kolekce ve střízlivé barevnosti s převládající bílou, meruňkovou a černou.

 

 

Iva Burkertová v kolekci znovu využívá digtální a sublimační tisky pocházející z vlastní dílny. Zachycují mačkaný papír a fólii, stejně jako návrhářčiny fotky moře kolem Islandu a velryby pozorované kousek od polárního kruhu.

„Celá kolekce je o momentu, kdy cítím, že mohu všechno. Cítím se jako bílý prázdný papír, který se plní životem – zážitky, cestami a každodenním dobrodružstvím“, říká Iva Burkertová.

Web + e-shop ODIVI najdete ZDE

 

Fotografie: Aneta Benediktová

 

Ukázka z lookbooku jaro/léto 2015

Fotografie: Aneta Benediktová

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál