autor:

Oceánově krásné Nike tenisky vás určitě ohromí!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Oceánově krásné Nike tenisky vás určitě ohromí!

Je jen málo značek, jejichž dámské kolekce tenisek jsou tak propracované, jako ty od Nike. Už desítky let nám přinášejí nové a nové modely určeny speciálně pro dámy, které jsou často tak přitažlivé, že po nich sáhne i opačné pohlaví - pokud samozřejmě je jejich noha dostatečně malá.

Důkazem relevance Nike v oblasti dámských sneakers je i jejich nejnovější počin v podobě ocean print packu ve složení Air Max 1, Air Max Thea a Dunk Sky Hi.

Nike Wmns Air Max 1 Print White/Grey MistNike WMNS Dunk Sky Hi Print Clearwater / Silver Print

Nike WMNS Air Max Thea Print Light Blue

 

Klasické Air Max 1 byly oblečené do světlého kabátu s minimálním vlivem jinak dominantního printu a koupíte je na TOMTO linku. O to víc dostali potisku zcela nové Air Max Thea, které, pokud se vám zalíbily, tak koupíte ODSUD a pokud vašemu oku lahodí nejvíce vysoké Dunk Sky Hi se skrytou platformou, tak po nich můžete sáhnout ZDE.

 

Nike Wmns Air Max 1 Print White/Grey Mist

 

Nike WMNS Dunk Sky Hi Print Clearwater / Silver Print

 

Nike WMNS Air Max Thea Print Light Blue

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál