autor:

O rok starší androgynní model Andrej Pejic

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
3
O rok starší androgynní model Andrej Pejic

Andrej Pejic včera oslavil své dvaadvacáté narozeniny. Byl, je a i nadále bude transcendentní, skoro až mýtickou postavou dnešního světa modelingu, která vytrvale fascinuje a uchvacuje mnoho lidí.

Slova jako „androgynní“ ho rozhodně necharakterizují dostatečně. Je ukázkovým příkladem člověka, který vypadá skvěle jak v mužském, tak v ženském oblečení a toho módní domy patřičně využívají. Jean-Paul Gaultier ho v roce 2011 obsadil do obou svých přehlídek – ženské i mužské a následně i do své tištěné kampaně, kde zářil spolu s českou modelkou Karolínou Kurkovou.

Vyčnívající lísní kosti, plné rty, perfektní pleť – to všechno mu dovoluje fotit editorialy a reklamní kampaně pro nejrůznější magazíny a plynule sklouzávat z jedné modelingové disciplíny do druhé. A jak jsme se již mohli přesvědčit, ani reklama na dámské spodní prádlo už není pro Andreje v kolonce těch nedosažitelných.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


3 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist