autor:

Nový bronzový Nike Jacquard pack pro dámy

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nový bronzový Nike Jacquard pack pro dámy

Je jen málo značek specializujících se na obuv, které mají tak rozvinutou dámskou kolekci tenisek, jako oregonský Nike. Jejich ženské kampaně jsou vždy úžasně inspirativní a krásné, příběhy za jejich atletky jsou taktéž nádherné a jejich samotné návrhy pro dámskou atletickou nebo lifestyleových obuv jsou jedněmi z nejlepších, ne-li přímo nejlepší, jaké můžete dostat.

Jako nejnovější přírůstek zde máme dvojici modelů v provedení Jacquard, které spatřilo světlo světa minulý rok a svou maximální funkcionalitu a vzhledem si získalo obrovské množství fanoušků po celém světě.

Tentokrát byl Jacquard svršek oděn do bronzových odstínů a vznikly z toho dva modely dostupné ve Footshopu - konkrétně jde o Nike Rosherun KJCRD a oblíbené Nike Air Max Thea KJCRD. Koupíš je po kliknutí na název bot a užívej si pohodlnost spojenou s nádherným designem.

 

Nike Air Max Thea KJCRD

 

Nike Rosherun KJCRD

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál