autor:

Novinky z Shooting Fashion Stars 2013: Pražské nádraží i doprovodný program

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Novinky z Shooting Fashion Stars 2013: Pražské nádraží i doprovodný program

 

Zatímco se minulý ročník odehrával v prostorách galerie Mánes normálně zasvěných umění, letošní Shooting Fashion Stars zabere místo, kde denně prochází stovky různorodých cestovatelů. Uskuteční se totiž v pražském Masarykově nádraží. Jako vloni, ani letos organizátoži neupřou možnost prezentované kolekce ihned zakoupit.

 

Přestože finalisté SFS 2013 projdou nádražní halou, z jejich kolekcí zůstane zcela určitě mnohem obsáhlejší dojem než z projíždějícího rychlíku. Ze sedmnáctky vybranou čtveřici ve složení Pavel Berky, Lucie Králová, Monika Přikrylová a duo Mirka Horká & Štěpán Růžička jsme obsáhle představili díky rozhovorům a ukázkám tvorby.

Přestože se přehlídkového večera široká veřejnost účastnit nemůže, příležitost si doslova osahat kolekce bude. Poskytne ji "starý" známý Fashion Stars Showroom, který proběhne od 12. do 14. dubna v prostorách FIM Gallery, a na kterém, podobně jako vloni, bude možnost zakoupit práce známých českých tvůrců i ještě horké kolekce nově vybraných talentů.

Showroomy však tentokrát budou dva. Tím druhým je Meliana, jenž do prostor La Gallery Novesta přiveze řady zajímavých francouzských tvůrců.

Projekt Shooting Fashion Stars má za sebou desetiletou historii. Za původním nápadem stojí Janina Šlemínová s módním pojmem Olou Křížovou. Z nekompromisního výběru poroty vzešla už celá armáda českých návrhářských kapacit, například Jakub Polanka, Chatty, Zuzana Kubíčková i loňské překvapení v podobě tria La Formela.

 

SFS 2012-1 SFS 2012 - Ivana Kaňovská

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál