autor:

Nové kopačky PUMA evoSpeed 1.3 jsou ještě rychlejší!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nové kopačky PUMA evoSpeed 1.3 jsou ještě rychlejší!

Rychlost a energie stojí v samých základech fotbalu, a právě proto PUMA přišla s inovativním modelem kopaček evoSpeed 1.3, které podporují hbitost a obratnost hráčů. Pokud si tedy nové kopačky obuješ, s lehkostí necháš za sebou své protihráče a umístit míč do soupeřovy brány už půjde samo. Kopačka evoSpeed 1.3 je konkurencí ve všech směrech.


Nová kopačka PUMA evoSpeed byla navržena pro rychlou hru. Svršek s velmi tenkým mikrovláknem je zárukou dostatečné přilnavosti, kontroly a citu pro míč. Máš pak skoro pocit, jak bys měl balón opravdu přilepený u nohy! O stabilitu umožňující rychlé otočky a kopy se postaral přepracovaný systém s podporou střední části boty. Takže už žádný problém při rychlé změně směru, z toho budou mít obránci těžkou hlavu.

 

kopaček evoSpeed 1.3

Kopačky Puma evoSpeed 1.3

 

Kvalitní materiály činí botu odolnou a zároveň extra lehkou, pružnou a snáze ovladatelnou. Lehkost pohybu je na hřišti přímo viditelná, a kopačka je tak jasnou volbou pro rychlé útočníky i záložníky. Díky optimalizované stélce je bota zároveň pohodlná. Hvězdní fotbalisté ale i fotbaloví „srdcaři“ si nezaslouží nic jiného než kombinaci rychlosti a komfortu.

A kdo nové kopačky v originálním fialovém a žlutém designu obouvá? Kdo jiný, než ti největší PUMA fotbaloví talenti, jako je Sergio Agüero, Marco Reus, Radamel Falcao, Antoine Griezmann a další. Z českých hráčů je pak nosí reprezentant Václav Kadlec. Všichni tito hráči vědí, že evoSpeed rovná se rychlost a energie, bez níž se fotbalové utkání prostě nedá vyhrát!

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál