autor:

Nová kolekce doplňků značky Bulgari byla odhalena během milánského týdne módy

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nová kolekce doplňků značky Bulgari byla odhalena během milánského týdne módy

Milánský hotel Bulgari se stal opět centrem pozornosti prominentní módní veřejnosti během milánského týdne módy, kdy tento klenotnický dům s italskými kořeny uvedl novou kolekci doplňků jaro/léto 2014. Slavnostní večer věnovaný "A Mediterranean Journey", jak se kolekce nazývá, byl jedním z nejočekávanějších momentů týdne módy, který svou přítomností poctili mezinárodní módní redaktoři, trendsetteři a VIP osobnosti.

 

 

Pozvání rovněž přijali herečka Rosario Dawson, topmodelka Eva Herzigová, francouzský herec Lambert Wilson, jeho anglická kolegyně Andrea Riseborough a také princezna Lily zu Sayn Wittgenstein Berleburg, Fiona Scarry, Stefania Rocca a Marta Gastini.

Značka Bulgari jim připravila na ochutnávku fascinující "turné" napříč luxusními destinacemi jako Portofino, Řím, Capri a Řecké ostrovy, prostřednictvím zářivých barev a luxusně zpracovaných klenotů. 

 

 

Poté, co hosté shlédli novou kolekci Bulgari, jejich kroky směřovali do prostor zahrady hotelu, kde je čekal gurmánský zážitek v podobě specialit z italské kuchyně a Egejského moře. Klenoty z nové kolekce JARO/LÉTO 2014 najdete v butiku Bulgari v Pařížské ulici č.15

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál