autor:

Nicholas Kirkwood: boty Keith Haring

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nicholas Kirkwood: boty Keith Haring

Nicholas Kirkwood boty Keith Haring hl

sediva-cara

Nicholas Kirkwood, obuvní génius moderní doby, v květnu představil výjimečnou kolekci, jejíž design používá ikonické motivy tvorby pop-artového umělce Keitha Haringa.

U Nicholase Kirkwooda jsme zvyklí na přísnou eleganci a serióznost. Ve svých návrzích nové řady se přesto ani trochu nebál se vrhnout do experimentu s popovými prostředky. A i když Kirkwood pracoval s jiným typem vzorů, než na který jsme u něj zvyklí, jeho rukopis je v kolekci jasně znát. Jeho práce s geometrií a téměř architektonická výstavba designů je nezaměnitelná.

Keith Haring sice zemřel v roce 1990, ale svůj odkaz zanechal ve své nadčasové práci a v nadaci, která se soustředí na pomoc lidem s onemocněním AIDS, stejně jako podporuje charitativní projekty pro děti. A nyní se díky Nicholasi Kirkwoodovi Haringova tvorba dostala i do podvědomí současného módního světa.

sediva-cara

Nicholas Kirkwood: kolekce bot Keith Haring
klikáním na obrázky si prohlédněte galerii

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál