autor:

Něžné české šperky Le Petit Délice

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Něžné české šperky Le Petit Délice

Trend šperků na barevných nitkách, kterých se na zápestí nosí hned několik, jste už určitě zaregistrovali. Pod značkou Le Petit Délice je tvoří česká stylistka a návrhářka Lenka Poláčková a jak sama říká, jsou to šperky z lásky, ze kterých navíc vyzařuje něžnost a romantika.

nezne-ceske-sperky-le-petit-delice 2

Používá ty nejlepší materiály, vše je vyráběno ručně, pouze v limitovaném množství a o krásné barevné kombinace tu rozhodně není nouze. Tenké nylonové či hedvábné provázky, na kterých je šperk navlečen, sice vypadají křehce, ale bez problémů vydrží každodenní nošení. Komponenty, které jsou stěžejním prvkem těchto šperků, jsou velmi kvaltiní - najdete zde kousky postříbřené, pozlacené i perleťové a co se týče tvaru, můžete vybírat ze srdíček, růží, hvězdiček, křížků a mnoha dalších. Dokonce si tu přijdou na své i příznivci Movemberu – Lenka vyrábí i náramky s maličkým knírkem.

Vrstvení je trend, který se rozhodně netýká jen zimního oblečení a v případě náramků Le Petit Délice Lenky Poláčkové si vaše zápěstí o několik z nich přímo říká. Kombinací barev, tvarů a materiálů existuje mnoho, tak proč nezkusit, jaká z nich nejlépe vystihuje vaši osobnost a momentální náladu? 

 

U nás prodává Bohemic

PREJIT DO OBCHODU 2

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál