autor:

Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: The Nattiness

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: The Nattiness

Jednou z  nejusměvavějších a nejkrásnějších blogerek je Natálie Kotková z blogu The Nattiness. Nesoustředí se jen na módu, ale i na cestování, kterého zejména v posledním roce podnikla opravdu hodně a vše zachycuje s úsměvem a pozitivní životní energií, kterou bychom si občas sami přáli od ní absorbovat :)

 

 

"Do světa blogování jsem si dovolila vstoupit před rokem v březnu a pobývá se mi v něm krásně! Celkově mi totiž otevřelo oči a já si už svůj život tak nějak nedokáži bez všech těch aktivit kolem představit! Jeden blog jsem už chvilku dokonce měla, v době “boom” zahraničních blogerů, ale po nějaké době jsem ho smazala.

Stále jsem ale měla v hlavě nutkání si založit další a už na dlouho. Vždy mě bavilo něco kreativního tvořit a sdílet své zážitky z fashion world s ostatními. První rok na VŠ v Praze se nakonec stal ideálním na zrod The Nattiness!"

 

 

"Ze začátku jsem psala hlavně o módě, outiftech, přehlídkách, kde jsem předváděla či různých akcích. Potom vše začalo nabírat ještě více na obrátkách. Zúčastnila jsem totiž jsem se totiž soutěže Face of Fashion TV a zážitky z castingů a jednotlivých kol jsem se svými čtenáři sdílela a oni mě zpětně zase úžasně podporovali, dokonce až tak, že jsem vyhrála a stala se novou moderátorkou!

To jsem stále byla s The Nattiness v začátcích, design jsem si navolila přímo v bloggeru a učila se vše “za chodu”. Vše jsem třeba fotila a natáčela na můj Iphone a v něm vše i editovala!"

 

 

"Největší zlom v mém blogování nastal v létě, kdy jsem v červnu odjela s Lucí z ACOS na 4 měsíce do Kalifornie. Tam se můj život docela celý přeměnil a vyměnila jsem taneční sál a přehlídky za modré triko, jako uniformu, do našeho obchodu na pláži, kde jsme pracovaly.

Všechny naše zážitky jsme sdílely se čtenáři a postupně natáčely i videa. Instagram od té doby jede naplno! Také jsem tam začala svůj YouTube kanál."

 

 

"Pro mě, jako nováčka v blogování, byl každý příspěvěk výzvou a každým novým jsem si uvědovala, jak mě to naplňuje čím dál tím více. Díky videím a tomu, že jsem se v Kalifornii cítila, jako doma, mohli čtenáři poznat mou osobnost a celkově mě, jaká jsem. Vytvořila jsem si úžasně blízký kontakt se všemi čtenáři, což já naprosto zbožňuji!"

 

 

"Vždy jsem byla tak trochu blázen. Usmívám se jak jen to jde, vše beru pozitivně a hlavně se snažím žít takový můj The Nattiness životní styl. Postupem času se tak z mého fashion blogu stal takový mix nebo zkrátka všehochuť.

K outfit postům tam navíc naleznete vše, co mě obklopuje, činí mě šťastnou, nutí se nad nečím zamyslet a zkrátka doufám, že to vše inspiruje či vykouzlí úsměvu na tváři každého čtenáře a že posty nabídnou jiný pohled na věc."

 

 

"The Nattiness je zkrátka happiness, a to v různém podání - fashion, cestování, lifestyle a celkově určitém životním přístupu. Samozřejmě nemůžou chybět tipy na dobrá jídla nebo restaurace. Cestování mi po 4 měsícech v Kalifornii a procestování Západního pobřeží neskončilo. Nakonec jsem za posledních 12 měsíců strávila přes 9 v zahraničí!"

"Za tu chvíli v Čechách jsem se mimo studia Marketingové komunikace nestačila divit, jaké neskutečné věci se kolem mě děly, ale nejúžasnější byla výhra titulu Nováček roku v Blogerce roku! Dodnes jsem se z toho nepřestala radovat, je to opravdu pocta! A ještě jednou všem děkuji! To ve mě vzbudilo ještě větší motivaci blogovat dál a dál!"

 

 

"Úžasné je i to, že jsem svůj Iphone mohla díky spolupráci s Olympusem vyměnil za PEN, který se stal mým nejlepším parťákem a zřídkakdy bez něj odejdu ven!"

 

 

"Cestovala jsem trochu i během pobytu zpátky v Praze. S Olympusem jsem měla možnost jet do Vídně a v zimě jsem jela na Dreamsea surf camp do Lanzarote i na nafocení kolekce Trendsplant. Zkrátka jsem se nezastavila a vše jsem sdílela s mými čtenářkami. To nepřestávám ani doposud, kdy studuji v Anglii, kde jsem již od ledna do půlky června."

 

 

"Zde jsem byla třeba na Vogue Festivalu, London Fashion Weeku a procestovávám okolí a celkově se snažím přiblížit, jaké to je na Erasmu v Anglii! Měla jsem tu i stáž v módní PR agentuře, starající se i o blogery! Mimo všechny moje zážitky a vlogy ze života v zahraničí na mém blogu samozřejmě nesmí chybět outfit posty!"

 

 

"Blogování mi tedy skutečně všeobecně otevřelo oči. A to právě jak v módě, kdy jsem začala fashion industry vnímat úplně z jiného úhlu pohledu a pečlivěji vybírám kombinace kousků oblečení, ale stále tak, aby to vše dle mého gusta.

O tom to také The Nattiness je, píši o mém pohledu na svět kolem mě a jak ho vnímám, prožívám a hodnotím já.

Úžasné je to, že mám vedle sebe upřímné a nejmilejší čtenáře, kteří tyto názory se mnou sdílejí, obohacují mě o nové a tvoříme si s nimi takový náš The Nattiness fashion, travel and lifestyle svět!"

 

Natálčin Instagram sledujte ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál