autor:

Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: The Aesthet

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: The Aesthet

 

Adéla Mazánková ze skvělého blogu The Aesthet je další zástupkyní kvalitních webových deníků, kterých v současné době sice vzniká mnoho, ale ne na každý z nich se vrátíte, abyste nedočkavě zkontrolovali, co je u jeho autorky/autora nového.

Najdete u ní nejenom to, co si oblékla, ale i postřehy z cest, které ráda a často podniká, z jejího současného života v Městě andělů Los Angeles nebo interview s lidmi, kteří stojí za pozornost, ale možná jste o nich prozatím neměli tušení. Blogy by měly inspirovat. Ten Adélin přesně to dělá a proto tu nemůže chybět.

 

 

"Dá se říct, že bloguji už asi od 12ti let, i když ty úplné začátky bych snad raději měla zapomenout. Tehdy jsem se začala zajímat o webdesign a grafiku a vlastní blog tak sloužil jako pokusný králík, na kterém jsem si co týden měnila header, pozadí i barvu a styl textu."

 

 

"Kolem Photoshopu se tehdy vytvořila docela online komunita. Pamatuji si na „blend challenges“, resp. grafické soutěže, ve kterých jsem soutěžila například proti Lucce a Niky z nynějšího A Cup of Style. Díky tomu jsem začala poznávat, jak je skvělé mít odezvu od čtenářů a jak snadno se takhle online dá přes stejné zájmy najít kamarády a super kontakty."

 

 

"Protože jsem díky rodičům jako malá hodně cestovala a žili jsme všude možné v jihovýchodní Asii, grafický online deníček se mi postupně měnil v cestovatelský a lidé si ho začali všímat. Kulturní odlišnosti Asie a života v ní jsem krok po kroku začala prokládat oblíbenými místy, kavárnami, obchůdky a sem tam i fotkou outfitu z Lookbook.nu, který tehdy odstartoval fenomén módních blogů."

 

 

"Krátce po jejich objevení jsem to zkusila také. Tehdy jsem se fotila s diskokoulí u zdi svého růžového pokojíčku a módním výstřelkem byl šátek na hlavě a boty na co největším klínu."

 

 

"Právě kontinuita blogu je asi to, co mě na něm tolik baví. U ničeho jiné jsem takhle dlouho nevydržela. Baletkou nejsem, na koních už také nejezdím, origami už pozpaměti neumím a basket byl opravdu trochu krok vedle... :)"

 

 

"Ale mám svojí platformu The Aesthet, kde se mi mísí všechno, co mě baví. Móda (a moje pracovní zkušenosti v ní, které jsem získala i díky blogu), grafický design, fotografie a pořád tak trochu i cestování. Je to vlastně portfolio, co celkově ukazuje moji estetiku a všechno, co ji inspiruje."

 

 

"Už si tolik neujíždím na co nejbarevnějších tílkách a pokaždé jiných šátcích na hlavě, spíše je ze mě postupně větší a větší minimalista, mám ráda čistý styl a kvalitní materiály v zajímavých střizích nebo s nějakým neobvyklým detailem."

 

 

"Třeba taková Hannah MacGibbon nebo Christina Centenera, to jsou pro mě naprosté módní ikony. Základní barvy zpestřené neobvyklým tvarem, materiálem nebo vrstvením. Z blogů je pro mě největší inspirací Garance Doré a afterDRK, které mi jsou blízké jejich směřováním a neminu jejich jediný článek."

 

Adélin Instagram sledujte TADY

 

Pod tenhle super článek, který by nevznikl bez spolupráce svělé české blogerky jsme si řekli, že by bylo dobré poukázat na našeho menšího brášku Stalk.cz. Je to jednoduše web o těch nejvíc super českých blogerech. Kdo je sleduje ten ví, ale kdo hledá výběr těch nejzajímavějších českých a slovenských blogů pěkně pohromadě, ten se určitě podívá na tyhle odkazy, protože to může být přesně to co hledá. Věříme, že vás Stalk společně s blogery alespoň trošku inspiruje a najdete si i vy ten svůj nejlepší cool blog. Podívejte se na: nejlepší blogy o módě, nejlepší kosmetické blogy, nejlepší food blogynejlepší blogy o bydlení a DYInejlepší lifestylové a fitness blogy.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál