autor:

Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: Teen Spirit

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
1
Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: Teen Spirit

Sedmnáctiletá Wendy z blogu Teen Spirit (TADY) sledovala různé módní blogy tak dlouho, že ji napadlo založit si jeden takový také - to jí bylo čtrnáct let. Od té doby si blog, který se zaměřuje především na její outfity, našel mnoho fanoušků, ale ráda by ho v brzké době rozšířila i o nějaké kreativnější projekty. Např. vystavila to, čím se zabývá při svém studiu Propagační grafiky. Prý se ale pořád tak nějak stydí :)

Oblíbený styl Wendy nemá - co si oblékne závisí na náladě a okolnostech. Odnaučila se nakupovat zbytečnosti a pořizuje si pouze věci , o kterých ví, že je na sebe vezme mnohokrát. Do skříně své babičky už párkrát nahlédla a našla poklady, takže to může jedině doporučit ;)

Další zajímavé české a slovenské fashion blogy sledujte na našem projektu Stalk v sekci Fashion a už vám nic ze světa, kde to se to hemží krásnými lidmi i věcmi, neunikne.

 

Teen Spirit 1

Wendy 1

Wendy 2

Její Instagram najdete (TADY)

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist