autor:

Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: My Magic Fashion

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
2
Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: My Magic Fashion

"Jmenuji se Daniela Hálová, je mi 17 a svůj blog My Magic Fashion mám od svých 14 let . Móda je pro mě především sebevyjádření, ale taktéž nekonečná hra. Nejvíc mě na ní baví právě to, že pro každého je představa o krásné módě naprosto jiná a já se s nadšením rozhodla „internetovému světu“ ukázat, co je krásná modá pro mě a vnímat zpětnou vazbu mých čtenářů.

Můj styl není zatím ničím moc specifický a jak už jsem avizovala, slovo, které jej vyjadřuje nejvíce je hra. Zkouším stále nové a nové věci, styly, střihy a materiály. Možná se stále hledám, možná je právě tohle můj styl. V blízké době bych chtěla na blogu čím dál tím více prezentovat vlastní tvorbu oblečení, pro kterou jsem se momentálně na základě školního projektu nadchla."

Další zajímavé české a slovenské fashion blogy sledujte na našem projektu Stalk v sekci Fashion a už vám nic ze světa, kde to se to hemží krásnými lidmi i věcmi, neunikne.

Danielin Instagram můžete sledovat ZDE

 

Fotografie: My Magic Fashion

 

Pod tenhle super článek, který by nevznikl bez spolupráce svělé české blogerky jsme si řekli, že by bylo dobré poukázat na našeho menšího brášku Stalk.cz. Je to jednoduše web o těch nejvíc super českých blogerech. Kdo je sleduje ten ví, ale kdo hledá výběr těch nejzajímavějších českých a slovenských blogů pěkně pohromadě, ten se určitě podívá na tyhle odkazy, protože to může být přesně to co hledá. Věříme, že vás Stalk společně s blogery alespoň trošku inspiruje a najdete si i vy ten svůj nejlepší cool blog. Podívejte se na: nejlepší blogy o módě, nejlepší kosmetické blogy, nejlepší food blogynejlepší blogy o bydlení a DYInejlepší lifestylové a fitness blogy.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist